Home / Інші види спорту / Сокальчани – найкращі тенісисти та легкоатлети

Сокальчани – найкращі тенісисти та легкоатлети

28 червня в Жовківському районі проходила ІХ Спартакіада серед команд сільських та селищних рад Львівщини, присвячена Року спорту та здорового способу життя.

У програмі – змагання з настільного тенісу, легкоатлетичного кросу, шахів, шашок, волейболу та міні – футболу.

Команда з настільного тенісу, за яку виступали Світлана Ксьонжик та Ігор Плечінь (тренер Микола Поліщук) – посіла загальнокомандне перше місце. Шашкісти Жвирківської селищної ради Петро Вараниця та Ірина Лисяк були другими, поступившись у фіналі команді Перемишлянського району.

Команда шахістів – Андрій Салига та Олена Стрілець – посіли третє місце.

У легкоатлетичному кросі кращими були легкоатлети нашого району. Варто відзначити неодноразового переможця марафонів Василя Тетерка, юних легкоатлетів Юрія Рудика, Олену Пікунову та Оксану Твердяк, завдяки яким район посів перше місце.

Хорошу гру продемонструвала жіноча команда району з волейболу, в складі Ольги Твердовської, Людмили Грабової, Ірини Лучкової, Галини Єременко, Мар’яни Копейки, Ірини Лисяк, Оксани Зайцевої та Марії Новосад (тренер Олександр Токаж), які у фіналі поступились спортсменам Пустомитівського району і посіли друге загальнокомандне місце.

Переможці та призери змагань ІХ Спартакіади серед команд сільських та селищних рад Львівщини нагороджені медалями та грамотами обласної організації ВФСТ «Колос».

Василь СИДОР, в. о. голови районної організації ВФСТ «Колос».

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

В «Ровеснику» проходять Всеукраїнські дитячі спортивні ігри «Старти надій-2018»

Урочисте відкриття Всеукраїнських дитячих спортивних ігор ...