Home / Інші види спорту / Сокальчани взяли участь у сходженні на Макіївку

Сокальчани взяли участь у сходженні на Макіївку

Сходження на Макіївку відбулося 16 серпня (висота – 958 м; Сколівський рн) під час проведення спортивно-масових заходів за програмою ХХІІІ спортивних ігор Львівщини та VІІ обласних ігор ветеранів спорту. Цьогорічне традиційне сходження присвячено відзначенню 100ої річниці початку Першої світової війни 19141918 років та вшануванню пам'яті загиблих.

Сходження відбулося з двох напрямків: від с. Пшонець та від с. Тухля Сколівського району.

Незважаючи на несприятливу дощову погоду, на Маківку піднявся 331 учасник, які представляли команди 15 районів області та 5 міст обласного значення. Вперше участь у такому сходженні взяли й представники Львівського обласного центру «Інваспорт».

На вершині Маківки, біля Пантеону загиблих Українських січових стрільців у І Світовій війні, відбулася урочиста церемонія з підняттям Державного Прапора України та загальний молебень.

Під час урочистостей традиційно було розгорнуто велике полотнище Прапора України розміром 6 х 4 м.

Перед учасниками сходження виступили й особливі гості – учасники Майдану, які приїхали з Запоріжжя та Донецька й які також долучилися до сходження та вшанували пам'ять загиблих у військових конфліктах.

На згадку про сходження усі його учасники отримали пам'ятні значки від Львівського обласного центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх».

Мар’яна КОПЕЙКА, головний спеціаліст відділу молоді та спорту.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Працівники фіскальної служби області взяли участь у турнірі з футболу «Кубок осені – 2018»

Профспілковим комітетом Головного управління ДФС у ...