Home / Інші види спорту / Сокальські шахісти – другі у обласному чемпіонаті

Сокальські шахісти – другі у обласному чемпіонаті

У Львові пройшов особистий чемпіонат області та міста з шашок серед чоловіків та жінок. Серед чоловіків взяли участь чемпіони районів та кандидати і майстри спорту України – всього двадцять два шахісти. Змагання проходили за швейцарською системою – вісім турів по дві партії. Сокальщину представляв кандидат у майстри спорту Петро Вараниця. З перших турів наш земляк перебував у лідируючій групі. Він – єдиний з учасників, який не програв жодної партії і переміг чемпіона цих змагань. У підсумку посів почесне друге місце.

Серед жінок взяло участь вісім учасниць, які грали за круговою системою. Сокальщину представляла Олена БіленькаКогут з Великих Мостів. Вона дуже добре провела турнір і набрала одинакову кількість очок з іншою учасницею. І тільки за додатковими показниками також зайняла друге місце.

Вітаємо наших спортсменів і бажаємо їм успішно виступити на командному чемпіонаті області з шашок, який відбудеться 78 травня у Стрию. За збірну Сокальщини, окрім названих шашкістів, гратиме володар цьогорічного кубка м. Червонограда, кандидат у майстри спорту Володимир Юхновський.

Зоряна ПАСТІВНИЧНА, майстер ФІДЕ.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

В «Ровеснику» проходять Всеукраїнські дитячі спортивні ігри «Старти надій-2018»

Урочисте відкриття Всеукраїнських дитячих спортивних ігор ...