Home / Інші види спорту / Сокальські бадмінтоністи – треті в області

Сокальські бадмінтоністи – треті в області

У спортивній залі львівської обласної ДЮСШ відбулися змагання з бадмінтону за програмою ХХV комплексних Ігор Львівщини, ІХ обласних ігор ветеранів спорту та ІІ обласних змагань серед людей з інвалідністю, присвячених 160-річчю від дня народження Івана Франка та 150-річчю від дня народження Михайла Грушевського. У них взяли участь 14 збірних команд районів області та 7 – з міст обласного значення. Загалом змагалося понад 100 осіб.

Команду Сокальського району представляли Ольга Байрак, Наталя Шевчук, Мар'яна Копейка, Юрій Клапа, Юрій Пшевлоцький, Сергій Гоба та Валерій Бабко. Найкращий результат показала Мар'яна Копейка (на фото – в центрі), яка виборола третє місце в особистих змаганнях серед ветеранів.
У загальнокомандному заліку відзначилися збірні Галицького району м. Львова – І місце серед дорослих та ветеранів, в категорії серед дорослих – Жовківського району та міста Нового Роздолу, які посіли відповідно ІІ та ІІІ місця. Серед ветеранів другими фінішували бадмінтоністи Дрогобича, а замкнули трійку призерів представники Сокальського району.

Усі переможці й призери відзначені кубками, медалями та грамотами від Львівського обласного центру "Спорт для всіх" та КЗ ЛОР "Львівський регіональний центр з фізичної культури та спорту інвалідів "Інваспорт".

Наш кор.

 

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

На Сокальщині відбулася обласна спартакіада для людей з інвалідністю

12-13 вересня на базі оздоровчо-лікувального комплексу ...