Home / Інші види спорту / Відбувся відкритий інтернет-урок між Козачелагерською школою та Сокальською гімназією

Відбувся відкритий інтернет-урок між Козачелагерською школою та Сокальською гімназією

Відбувся відкритий інтернет-урок між Козачелагерською ЗОШ Херсонщини та Сокальською гімназією ім. Олега Романіва.

Тема даного уроку – «Відродження сучасних Олімпійських ігор», де діти мали можливість ознайомитись з історією створення та розвитком унікального олімпійського руху.

За словами організаторів – Херсонського та Львівського обласних відділень Національного олімпійського комітету України, все це має посприяти у вихованні молодого покоління на олімпійських ідеях гуманізму, взаєморозуміння та дружби.

Вели урок Л. Гопкало – вчитель методист фізичної культури, відмінник освіти України Козачелагерської ЗОШ І-ІІІ ст. Цюрупинського р-ну, Херсонської області та О. Лаговська – вчитель-методист фізичної культури Сокальської гімназії ім. О. Романіва.

Під час інтернет-уроку учні мали можливість не лише розкрити головні аспекти цієї теми, а ще й поспілкуватись з відомими спортсменами та людьми Херсонщини: головою обласного відділення НОК України, срібним призером Олімпійських ігор з веслування на байдарках і каное Сергієм Кірсановим, деканом факультету фізичного виховання і спорту, професором, головою Олімпійської академії в Херсонській області Борисом Кедровським, майстром спорту міжнародного класу з боксу Артемом Соловйовим, майстром спорту міжнародного класу з тайського боксу Ганною Молдавчук. З нашої сторони були запрошені головний спеціаліст відділу молоді та спорту Сокальської РДА Мар’яна Копейка, методист відділу освіти з фізичного виховання Євген Борнак, старший тренер відділення легкої атлетики Сокальської ДЮСШ «Соколяни», відмінник освіти України, перший тренер учасниці І Юнацьких Олімпійських ігор Олена Кретів, переможниця Всеукраїнських змагань «Старти надій», чемпіонка з метання м’яча Настя Лисяк та призерка Всеукраїнських змагань «Старти надій» з бігу на 60 м, стрибках в довжину та метанні м’яча Олеся Семенюк.

Cторінку підготувала Мар’яна КОПЕЙКА, головний спеціаліст відділу молоді та спорту Сокальської РДА. 

 

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

В «Ровеснику» проходять Всеукраїнські дитячі спортивні ігри «Старти надій-2018»

Урочисте відкриття Всеукраїнських дитячих спортивних ігор ...