Home / Інші види спорту / Спорт – це життя

Спорт – це життя

 9 вересня – День фізичної культури та спорту – став чудовою нагодою продовжити давню традицію в Сокальській гімназії імені Олега Романіва і провести День спортовця. Гімназисти мали можливість помірятися силою, витривалістю і швидкістю між собою. Усе розпочалося з традиційної лінійки, на якій ми отримали побажання справедливої та чесної боротьби від директора гімназії Л. М. Омеляш. Любов Михайлівна побажала усім перемог і гартування спортив ного духу. Далі кращі спортсмени нашої школи, учні 7 А класу С. Сайкевич, М. Штапух, Д. Трохімчук та І. Федюк винесли Державний прапор – відбулося урочисте відкриття змагань.

Родзинкою лінійки став виступ команди «ГОП» за програмою «Олімпійське лелеченя». Танці у стилі «Рок-н-рол», незвичайні привітання та карколомні трюки супроводжували виступ маленьких олімпійців, які в цьому році перемогли в спортивних естафетах на Всеукраїнських змаганнях в МДЦ «Артек». «Дуже сподобалось», «цікаво та непередбачувано», «просто молодці», – ось як відзначили виступ лелеченят глядачі свята. Після цього Анна Копейка, учениця 4 А класу, оголосила підсумки XXX Олімпійських ігор у Лондоні. 
 
Подальша частина свята відбулася на шкільному стадіоні, який став місцем запеклої боротьби, здорової конкуренції і тріумфу переможців. Цікавим та, як завжди, запеклим був футбольний поєдинок між командами 6-х та 7-х класів.
 
А от під час цілого циклу легкоатлетичних змагань лідерами стали учні 5-А класу, які показали себе не лише як вправні спортсмени, а й хороші стратеги та знавці історії олімпійського руху.
 
Юлія БАЗИЛЕВИЧ, учениця 4(8) А класу Сокальської гімназії імені Олега Романіва.
 
 
 
 
    23 вересня у стінах нашої школи відбулось відкриття пластового року. Двадцять вісім пластунів Сокальської станиці урочисто зібралися, щоб поділитися враженнями від літнього таборового життя та просто цікаво провести час.
 
Урочисте дійство проводили представники Пластової організації Галина Матвіїв, Євген Матвіїв, також були присутні Тарас Бубела, Оксана Руда, батьки маленьких пластунів.
На відкритті пластунам вручали курінні відзнаки, так вони ставали учасниками куреня. Також на святі були присутні і найменші гості – Юліан Бубела та Оленка Руда (діткам всього 3-5 років), яким вручили трилисту лілею, емблему пластунів в усьому світі. 
 
Найцікавішим на відкритті були відео ролики та презентації про літні пригоди у пластових таборах. Андрій Луцко представив презентацію «Вовча школа» («Легенда, що оживає») про життя у «вовчому» таборі, який знаходився у селі Тустань Сколівського району. Ірина Демидонт та Поліна Ямова підготували презентацію «Таборове життя «Етноко леса» про етнографічний пластовий табір у селі Космач Івано Франківської області. Оригінально представили свої пригоди у таборах Роман Мигасюк (Крайовий новацький мистецький табір), Наталя Білецька (Крайовий мандрівний пластовий табір «Говерля»). Про Ювілейну Міжкрайову Пластову Зустріч у Львові розповіли Надія Кашуба та Юлія Шутяк. 
 
Враженнями від літнього від починку поділився кожен охочий. Галина Матвіїв додала і свої коментарі: «З однієї сторони сумно, тому що закінчилось таборове літо, але з іншої – новий пластовий рік – це нова сходинка у досягненні поставленої мети».
 
А під кінець свята пластуни організували солодкий стіл та українську дискотеку «Осінній відрив».
 
Наталія ІЛЬНИЦЬКА, учениця 9-Б класу, член гуртка «Юний журналіст».

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Дарія Іськів здобула перше місце на чемпіонаті Україні

Сокальчанка Дарія Іськів – чемпіонка України з класичного жиму

19-22 лютого 2018 року в місті ...