Home / Інші види спорту / Спорт у нас на висоті

Спорт у нас на висоті

Передостаннє засідання колегії Сокальської райдержадміністрації у минулому році відбувалося у діловій, але у той же час піднесеній атмосфері. І не лише від передчуття свята. Першим розглядали питання про участь команд Сокальського району в обласних комплексних спортивних заходах та Всеукраїнських змаганнях в 2011 році. Саме у цій царині Сокальщина впродовж двадцяти років посідає перші або ж призові місця. Недарма райдержадміністрація звернулася з клопотанням до Львівської ОДА про присвоєння почесного звання "Заслужений працівник фізичної культури" начальникові відділу у справах молоді та спорту РДА Ярославу Тарасюку. Саме він у своїй доповіді зупинився на здобутках спортсменів Сокальщини та окремих проблемах:

У відповідності до заходів з реалізації районної та обласної комплексної Програми розвитку фізичної культури і спорту та Положень про проведення обласних комплексних спортивних заходів у 2011 році відділ у справах молоді та спорту розробив план практичних заходів щодо підготовки та участі збірних команд району у змаганнях, аби виявити кращих спортсменів з різних видів спорту для комплектування збірних команд району. Робота у цьому напрямку велась наполегливо і є відповідні результати.

У VI літніх юнацьких спортивних іграх  Сокальський район посів друге місце.

У XX спортивних іграх, які проводились з 15 видів спорту, команда району брала участь  у кожному з них і виборола перше місце. У IV спортивних іграх серед ветеранів спорту – знову перша сходинка. У змаганнях V спартакіади серед державних службовців, у яких брали участь четверо осіб з апарату райдержадміністрації, шестеро  фінансового управління, по двоє  відділу освіти, з управління земельних ресурсів, по одному  з управління агропромислового комплексу, відділу молоді і спорту, Пенсійного фонду, казначейства, четверо  з ДПІ у Сокальському районі, у загальнокомандному заліку були четвертими. В цьому році вперше проводили спартакіаду Львівщини серед команд, сформованих з депутатів міських, районних та обласної рад. І тут депутати Сокальщини теж виступили достойно, посіли четверте місце.

У VIII спартакіаді серед сільських та селищних рад команда Сокальського району виборола третє місце. А освітяни району •були найкращими серед команд Львівщини на ХI спартакіаді працівників освітніх установ. У ХIV спартакіаді серед інвалідів в особистому заліку Т. Вовченко з бігу виборов друге місце, а П. Вараниця в змаганнях зі шашок  третє.

Призерами в змаганнях за програмою юнацьких ігор стали команди: з баскетболу (дівчата)  друге та третє місця; з волейболу (хлопці)  друге та восьме; з легкої атлетики  четверті.

Переможцями за Програмою XX спортивних ігор Львівщини стали команди з плавання, спортивних сімей, баскетболу (чоловіки, жінки), шашок, легкої атлетики, волейболу (чоловіки), мініфутболу. Другими були жіноча волейбольна та команда допризовної молоді.

В змаганнях серед ветеранів перемогу здобули команди з плавання, баскетболу (чоловіки, жінки), легкої атлетики, волей•болу (чоловіки), бадмінтону. Друге місце посіли жіноча волейбольна та команда з мініфутболу, третіми були шашкісти.

В спартакіаді серед державних службовців найкраще виступила Світлана Ксьонжик  друге місце з настільного тенісу та волейбольна команда  третє місце.

Серед депутатів в обласній спартакіаді перемогу здобули Ігор Плечінь, Марія Поліщук з настільного тенісу, які захищали честь Львівщини на Всеукраїнській спартакіаді.

В спартакіаді серед сільських та селищних рад вдало виступали команди з шашок  перше місце, спортивних сімей  друге (Жвирківської селищної ради та з легкоатлетичного кросу Поторицької сільської ради).

В обласній освітянській спартакіаді переможцями стали команди з волейболу (чоловіки), футзалу, друге місце здобули шахісти.
В чемпіонаті області з футболу у вищій лізі футбольний клуб "Сокапь" посів: дорослі  третє місце; юнаки  шосте місце.

В обласному чемпіонаті з волейболу команда ВК "Сокіл" на другому місці після першого кола.

У Всеукраїнських змаганнях брали участь: юнацька волейбольна команда "Соколяни"  восьме місце; волейбольний клуб "Сокіл"  дев’яте; сім’я Нагорнюк  шістнадцяте.

В складі збірних команд області виступали: серед юнаків: Ю. Равлінко та Б. Микилита  легка атлетика; серед державних службовців: С. Ксьонжик  настільний теніс, А. Любий  міні  футбол, В. Ковальчук, О. Панас  волейбол. Серед депутатів: І. Плечінь, М. Поліщук  настільний теніс; серед ветеранів: М. Мисак, Л. Войтович, В. Тетерко.

У 2011му році в районі створено 12 фізкультурноспортивних, футбольних клубів, а в Сокалі  міський центр фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх".

З розумінням до підготовки та участі збірних команд району в обласних змаганнях ставляться керівники райдержадміністрації Микола Мисак, Володимир Катерина, районної ради  Ігор Дацюк, Володимир Чуб, фінансового управління  Світлана Ксьонжик, відділу освіти  Роман Монастирський, Пенсійного фонду  Володимир Радик, які особисто брали участь в різних змаганнях. Також вдячність начальнику відділу освіти Роману Монастирському, директорам Сокальського НВК "ЗШ IIII ст. № 4” та ДЮСШ "Соколяни" Наталії Драган та Роману Плетінці, завідувачу стадіону "Сокіл" Андрію Мандрику за створення умов для спортсменів у підготовці до обласних змагань.

У наступному році необхідно працювати над створенням спортивних майданчиків зі штучним покриттям та гімнастичними тренажерами, в селах району продовжити роботу зі створення фізкультурноспортивних клубів та вдосконалювати їх діяльність. Також є пропозиції, щоб в ДЮСШ "Буг" в 2012 р. відкрити групи щодо залучення дітей до занять Олімпійським видом спорту  бадмінтоном…

Зі співдоповідями виступили методист відділу освіти Сокальської РДА Євген Борнак, директор ДЮСШ "Соколяни" Роман Плетінка, директор ДЮСШ "Буг" Василь Сидор, старший тренер футбольного клубу "Сокаль" Віталій Середюк.

Позитивно оцінили здобутки сокальських спортсменів на чолі з Ярославом Тарасюком голова РДА Микола Мисак, голова районної ради Ігор Дацюк, а також гості  заступник голови обласної ради фізкультурноспортивного товариства "Спартак" Ігор Власенко та заступник директора Львівського обласного центру фізичного здоров`я населення "Спорт для всіх" Валерій Янюк, котрі вручили начальнику відділу у справах молоді і спорту РДА Ярославу Тарасюку грамоти. Члени колегії прийняли відповідне рішення.

З другого питання – про стан кадрової роботи в райдержадміністрації доповіла керівник апарату РДА Марія Христинич. У рішенні колегії, зокрема, зазначено: особливу увагу зосередити на питаннях роботи з кадровим резервом; спеціалістам структурних підрозділів райдержадміністрації, які ведуть кадрову роботу, протягом січня 2012 року провести інвентаризацію особових справ; головному спеціалісту О. Шутовській систематично проводити перевірки стану ведення кадрової роботи в структурних підрозділах райдержадміністрації.

Оксана ПРОЦЬ.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

В «Ровеснику» проходять Всеукраїнські дитячі спортивні ігри «Старти надій-2018»

Урочисте відкриття Всеукраїнських дитячих спортивних ігор ...