Home / Інші види спорту / Спорт – запорука здоров’я

Спорт – запорука здоров’я

 Перед сучасним суспільством, а, насамперед, перед школою, сьогодні постає дуже важливе питання – збереження здоров’я підростаючого покоління. Сучасна учнівська молодь проводить свій вільний час, переважно, сидячи перед телевізором, комп’ютером, виконуючи домашні завдання тощо. Зменшення рухливості сприяє збільшенню захворювань внутрішніх органів, а також зменшує фізичну витривалість організму. Учні не можуть виконувати усі фізичні навантаження на уроках. Тому популяризація різноманітних видів спорту серед молоді, залучення їх до посильних фізичних навантажень сприятиме оздоровленню та змістовному відпочинку.

 
12 вересня учні Великомостівського НВК "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей" зустрілися з нашим земляком, який зміг досягти високих результатів у спорті. Майстер спорту міжнародного класу по бігу Василь Тетерко розповів присутнім про свій шлях до перемог. Поділився досвідом, як правильно розпочинати заняття. Розповів багато цікавих історій із свого життя та про те, як відбуваються змагання не лише у нашій країні, але й за кордоном, адже побував майже у всіх країнах Європи.
 
Ця зустріч відбулась у рамках проведення у школі тижня фізичної культури. Було також організовано різноманітні заходи. Переважали рухливі спортивні змагання, веселі старти, змагання по футболу, волейболу, баскетболу. Також відбувся турнір по шашках та першість з легкої атлетики. Учні школи випустили спортивні газети. До цього свята були залучені учні всіх класів.
 
Богдан МАЛИЦЬКИЙ
(8-В клас Великомостівського НВК).

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Дарія Іськів здобула перше місце на чемпіонаті Україні

Сокальчанка Дарія Іськів – чемпіонка України з класичного жиму

19-22 лютого 2018 року в місті ...