Турнір пам’яті Віктора Сивака

У плавальному басейні Сокальської ДЮСШ «Соколяни» відбувся турнір, присвячений пам’яті вихованця відділення плавання, воїна АТО Віктора Сивака.

Учасників привітали Сокальський міський голова Вадим Кондратюк, батько загиблого Віктора – Олександр Сивак, директор міського центру «Спорт для всіх» Ярослав Тарасюк.

Команди з учнів загальноосвітніх шкіл міста змагалися на різних дистанціях та різними способами плавання.

Вагомих результатів в особистій першості добилися Яна Кіщук, яка була першою в чотирьох видах програми з плавання на дистанціях 50 м – вільним стилем, на спині, батерфляєм, на 100 м – вільним стилем та другою способом брас. Серед юнаків найкраще виступали Ростислав Ковальчук та Андрій Велюш, які здобули по три перемоги на різних дисциплінах.

В загальнокомандному заліку перше місце посіла команда Сокальської ЗШ №2 (270 очок), на другому – Сокальська СШ №3 (264 очки), третьому – плавці сокальської гімназії ім. Олега Романіва (218 очок).

Переможці та призери нагороджені медалями та грамотами міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Ярослав СИДОР, головний суддя змагань, старший тренер відділення плавання ДЮСШ «Соколяни».