Home / Інші види спорту / У Львові відбувся відкритий турнір з карате-до”Lviv Open-2011″

У Львові відбувся відкритий турнір з карате-до”Lviv Open-2011″

Львівський палац спорту "Україна" приймав гостей, які приїхали з усіх куточків нашої Батьківщини, а також з Білорусі та Москви. Тут вдруге відбувся відкритий турнір з карате-до (версія WKF) "Lviv Open2011". Організатори змагань, керівництво клубів "Арей" та "Сьогун", зробили все необхідне для проведення якісного турніру міжнародного рівня. Перед змаганнями провели дводенний суддівський семінар під керівництвом судді міжнародної категорії М. Соколова. Учасників змагань привітав начальник управління з питань фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації Юрій Майборода.

Наші спортсмени у напруженій боротьбі  показали такі результати: Сашко Андрусенко, 9 років (Сокаль, СЗШ №4), 3те місце в розділі ката; Тетяна Гейко, 13 років (Червоноград, СЗШ №8), 3те місце в куміте; Володя Горбань (на знімку  зліва), 15 років (Сокальська гімназія), 2ге місце в ката категорії 14+ років, 1ше місце у куміте 1415 років до 57 кг.

"Lviv Open" набирає обертів. І це дуже добре для нас. Якщо так піде й надалі, нам не доведеться їхати далеко, щоб зустрітися з сильними спортсменами, подивитися на роботу і помірятись силами з лідерами сучасного карате. Так тримати!

Андрій ГОРБАНЬ.  

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

В Сокалі відбудуться змагання з міні-футболу серед жіночих команд

12-13 травня з метою подальшого розвитку ...