Home / Інші види спорту / У Червонограді відбувся традиційний турнір з карате-до, присвячений пам’яті Героїв Крут

У Червонограді відбувся традиційний турнір з карате-до, присвячений пам’яті Героїв Крут

Змагання провела Червоноградська Шкільна Ліга. Вшанувати пам’ять героїв України зібралися клуби «Дзіон», «Абсолют», «Сокіл» і «Січ». 5-6 спортсменів від 5 до 15 років змагалися у трьох видах програми: за правилами Ірігумі (спрощений варіант правил для початківців) змагалися новачки з білими поясами, для більш досвідчених спортсменів було кумі те за правилами федерацій WKC (варіант правил безконтактного карате) і шиай кемпо (повний контакт у захисному споряджені).

Результати змагань ірігумі (тут і далі подаємо призерів).

Категорія 5-6 років, до 23 кг: Віктор Козак (наймолодший спортсмен, клуб «Дзіон»); Назарій Динюк (клуб «Сокіл»); Артур Сологуб («Сокіл») і Назарій Демчук («Дзіон»).

Категорія 5-6 років, понад 23 кг: Матвій Сич («Сокіл»); Юліан Коцечко («Дзіон»); Данило Ганіткевич («Сокіл») і Віктор Козак («Дзіон»).    

Категорія 7-8 років, до 25 кг: Ярослав Волоцюга («Абсолют»); Маркіян Бурчин («Сокіл»); Назар Іщук («Сокіл») і Дмитро Ковальчук («Дзіон»).

Категорія 7-8 років, 25-30 кг: Олександр Огородник; Данило Балсан («Абсолют»); Дмитро Климчук і Віктор Скоб’як («Дзіон»).

Категорія 7-8 років, 30-35 кг: Павло Середоха («Абсолют»); Віталій Шевчук («Дзіон»); Роман Коріньовський («Абсолют»).

Категорія 7-8 років, понад 36 кг: Владислав Костик («Дзіон»); Олександр Мітрофонов; Павло Середоха («Абсолют»).

Категорія 9-10 років, до 34 кг: Роман Марчук («Сокіл»); Назарій Гріца («Дзіон»); Дмитро Плитин («Абсолют») і Віктор Стельмах («Сокіл»).

Категорія 9-10 років, до 36 кг: Данило Зятик («Сокіл»); Віталій Турко («Дзіон»).

Категорія 9-10 років, понад 36 кг: Данило Сич («Сокіл»); Богдан Півень («Дзіон»); Віталій Турко і Данило Зятик.

Категорія 9-10 років, понад 36 кг: Данило Сич; Богдан Півень; Віталій Турко і Данило Зятик.

Результати змагань шиай кемпо.

Категорія 9-10 років, до 35 кг: Максим Мартинюк («Сокіл»); Данило Зятик; Олександр Огородник («Абсолют») і Дмитро Плитин.
Категорія 9-10 років, понад 35 кг: Ілля Височанський; Данило Кашуба («Абсолют»); Олександр Андрусенко («Сокіл») і Богдан Півень.

Категорія 11 років: Олег Кріль («Дзіон»), Ілля Височанський; Ярослав Осіпов («Абсолют») і Дмитро Петльований («Дзіон»).

Категорія 11-12 років, до 36 кг: Максим Дячок («Дзіон»); Ростислав Понурок («Сокіл»).

Категорія 10-11 років, понад 36 кг: Олег Кріль; Ілля Височанський; Ярослав Осіпов і Дмитро Петльований.

Результати змагань WKC.

Категорія 6 років: Дмитро Ковальчук («Дзіон»); Арсен Бесага («Абсолют»); Юліан Коцечко («Дзіон»).

Категорія 7-8 років: Олександр Огородник; Данило Балсан; Павло Середоха і Роман Коріньовський («Абсолют»).

Категорія 9-10 років, до 36 кг: Максим Мартинюк; Данило Зятик («Сокіл»); Назар Цимбалістия («Абсолют») і Дмитро Плитин («Абсолют»).

Категорія 9-10 років, понад 36 кг: Ілля Височанський; Данило Кашуба («Абсолют»); Назарій Андрусенко («Сокіл») і Богдан Півень («Дзіон»).

Категорія 11-12 років, до 40 кг: Максим Дячок («Дзіон»); Ростислав Понурок («Сокіл»); Олег Кріль («Дзіон»).

Категорія 10-11 років, понад 40 кг: Дмитро Петльований («Дзіон»), Олег Кріль; Ярослав Осіпов («Абсолют») і Ілля Височанський.

Категорія 14-15 років: Мар’ян Кріль («Дзіон»); Максим Пастущин («Дзіон).

Змагання пройшли оперативно, організовано і спокійно. Вітаємо призерів та переможців!

Андрій ГОРБАНЬ.

Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

На Самбірщині відкрили ще один сучасний спортивний майданчик

Днями в с. Воля-Баранецька, що на ...