У ДЮСШ «Соколяни» зібрались переможці та призери чемпіонату району з волейболу

У ДЮСШ «Соколяни» зібрались переможці та призери чемпіонату району з волейболу сезону 2014-2015 р. для нагородження. Учасників привітали, нагородили кубками та медалями чемпіонату голова районної ради Ігор Дацюк та головний спеціаліст молоді та спорту Сокальської РДА Мар’яна Копейка.

Загалом в шостому чемпіонаті району у вищій та першій лігах зіграно 62 гри у два кола. Відзначу, що чемпіонат був цікавим. Інтрига, хто стане чемпіоном, як і у вищій, так і в першій лігах, залишалась до останніх турів. У вищій в останній грі «Датський текстиль» переміг команду «Вемо» – 2:1 і став чемпіоном. Це завдяки згуртованості команди чемпіонів та її представника Ігоря Тріски. І, звичайно, підтримці керівника підприємства Йоргена Седерхолма, який з розумінням ставиться до розвитку спортивного життя на підприємстві.

«Не одним хлібом сита людина», – зазначив фермер Ігор Хом’як. І тому всіляко підтримує розвиток спорту на селі. Підтримка ним волейбольної команди с. Свитазів стала поштовхом у завоюванні ними чемпіонського звання у першій лізі.

А взагалі чемпіонат з волейболу відбувся завдяки любові до цього виду спорту на теренах Сокальщини та підтримки таких ентузіастів як Володимир Сичик, Михайло Ваврів, Андрій Костюк, Михайло Леуш, Сергій Васько, Святослав Полянчук, Василь та Ігор Берези, Олександр Токаж, Василь Матвійчук.

Відділ молоді та спорту РДА надав кубки для нагородження, а відділ освіти – спортивні зали для проведення чемпіонатів.

Вітаємо переможців та призерів, а також всіх учасників з завершенням чемпіонату.

Роман ПЛЕТІНКА, секретар федерації волейболу Сокальщини.