Home / Інші види спорту / У м. Сокаль завершились обласні змагання «Мама, тато, я – спортивна сім’я»

У м. Сокаль завершились обласні змагання «Мама, тато, я – спортивна сім’я»

У м. Сокаль завершились обласні змагання «Мама, тато, я – спортивна сім’я» за програмою ХХІV спортивних Ігор Львівщини та обласних змагань для осіб з інвалідністю, присвячених Року Андрея та Климентія Шептицьких. Змагання організували: управління молоді та спорту Львівської обласної державної адміністрації, Львівський обласний центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх», КЗ ЛОР «Львівський регіональний центр з фізичної культури та спорту інвалідів «Інваспорт» та відділ молоді та спорту Сокальської райдержадміністрації.

У змаганнях взяли участь сімейні команди у складі: мама, тато та дитина (хлопчик або дівчинка 2005-2007 р. н.) з Жидачівського, Жовківського, Пустомитівського, Самбірського, Сокальського, Стрийського районів та міст Червоноград, Новий Розділ, Стрий.  Вперше цьогоріч у таких змаганнях взяла участь сім’я Шот з Червонограда, де виховується дитина з інвалідністю. 

У програмі фестивалю були різноманітні спортивні естафети (мисливство, хокей, слалом, смуга перешкод) та конкурс за участю членів всієї сім’ї («Єралаш»).
Команду нашого району представляли сім’ї Лисяків та Лєпьохіних. Переможці та призери фестивалю нагороджені медалями, грамотами та кубками від ЛОЦ ФЗН «Спорт для всіх», а також футбольними м'ячами від Львівського відділення НОКу України у Львівській області.  Отож, переможцями змагань у командному заліку стали: перше місце – Сокальський район, друге – м. Червоноград, третє – Пустомитівський район.

З 14 по 16 травня в Києві відбудеться фінал Всеукраїнського фестивалю «Мама, тато, я – спортивна сім’я», з нагоди Міжнародного дня сім’ї, на якому Львівську область представлятиме сім’я Лисяк. Тож побажаємо їм впевнених перемог!

 

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

На Сокальщині відбулася обласна спартакіада для людей з інвалідністю

12-13 вересня на базі оздоровчо-лікувального комплексу ...