Home / Інші види спорту / В Сокалі набирє обертів новий вид спорту – Street Workout

В Сокалі набирє обертів новий вид спорту – Street Workout

У підлітковому віці чи не найбільшим бажанням є гарно виглядати, мати гарне й здорове тіло, а це так легко! Для цього потрібно лише займатися спортом і раціонально харчуватися. Але частенько після тяжкого навчального дня так хочеться смачно і, як правило, калорійно наїстися і лягти спати. І тоді який вже спорт?

Команда Сокаля по спортивному руху Street Workout на площі Січових стрільців, організувала фестиваль "Молодь Сокальщини за здоровий спосіб життя". Також організатором дійства було районне учнівське самоврядування за підтримки відділу освіти Сокальської РДА.

Street Workout – це новий напрям у спорті, який базується навколо тренувань з власною вагою. Основна ідея полягає в тому, що для того щоб бути сильним, здоровим і красивим  не потрібно ніяких додаткових фінансових вкладень, необов’язково тренуватися з залізом, купувати біодобавки й тренажери, сидіти на небезпечних дієтах. Достатньо правильно харчуватися і регулярно тренуватися. До того ж категорично забороняється мати шкідливі звички, такі як тютюнопаління, алкоголь та ін.

Власне, пропагандою заходу було те, що потрібно вести здоровий спосіб життя. Адже в здоровому тілі, здоровий дух! Про що на початку наголосили начальник відділу освіти Роман Монастирський та заступник голови Сокальської РДА Наталія Карташова.

Програма дійства була надзвичайно насиченою: тут і гирьовий спорт, і freestyle з м’ячем у виконанні Андрія Гайдаша, а ще, безумовно, покази Street Workoutерів з Ковеля, Червонограда, Іванич, Соснівки, Львова, Луцька, Рівне, і звісно ж Сокаля. Глядачі мали можливість і поспостерігати й за надзвичайними вміннями паркуристів зі Львова та Червонограда, майстерними брейкерами із Сокаля й Червонограда. Також порадував ансамбль естрадного танцю "Акварель" Сокальської ЗШ ІІІІ ст. №5.

Проведено також щорічну Всеукраїнську акцію "Серце до серця", мета якої  збирання коштів на закупівлю медичних препаратів дітям, хворим на цукровий діабет.

Фестиваль був сповнений усіляких конкурсів, гучної музики, сотні віджимань, стрибків, присідань і ще багацько спортивних цікавинок! Побільше б таких заходів, адже, повторюсь, в здоровому тілі, здоровий дух!

Христина ПРОЦИК,
президент ЛОУП, голова РУП
уч. 7 (11)Б кл. Сокальської гімназії імені Олега Романіва.

 

Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Дарія Іськів здобула перше місце на чемпіонаті Україні

Сокальчанка Дарія Іськів – чемпіонка України з класичного жиму

19-22 лютого 2018 року в місті ...