Home / Інші види спорту / В Сокалі відбувся баскетбольний турнір

В Сокалі відбувся баскетбольний турнір

На Сокальщині проходить багато турнірів на честь вчителів фізичної культури та тренерів, які нас вчили. Зокрема, це турніри з футболу, присвячені пам’яті Ю. Вуйціка, І. Кураша, Я. Дробиняка; з легкої атлетики – пам’яті Ю. Ганіткевича, С. Лапського; з баскетболу – В. Дриги; з плавання – А. Глуховецького; з волейболу – пам’яті Г. Верхолюка, Я. Чепіля, Ю. Михайлевича та багато інших…

10-12 квітня у спортивному залі Сокальського НВК «ІІІІ ст. № 4 – ліцей» відбувся турнір з баскетболу серед юнаків, присвячений пам’яті вчителя фізичної культури Жвирківської ЗШ  Василя Дмитровича Цитульського.

В ньому взяли участь учні Сокальських гімназії ім. Олега Романіва, НВК «ІІІІ ст. № 2 – ліцей», спеціалізованої школи № 3 та НВК «ІІІІ ст. № 4 – ліцей».

В цікавій та напруженій боротьбі перемогу вибороли учні гімназіїім. О. Романіва (вчитель фізкультури О. Лаговська), на другому місці – учні Сокальської спеціалізованої школи №3 (Р. Гайдук), на третьому – учні НВК«ІІІІ ст. № 4 – ліцей» (І. Петришак та М. Ковальчук). Достойну гру показали також школярі Сокальського НВК «ІІІІ ст. № 2 – ліцей» (О. Твердовська та С. Лаговський).

Організаційний комітет з проведення турніру з баскетболу серед юнаків, присвяченого пам’яті В. Д. Цитульського, вдячний спонсорам, приватним підприємцям – Олександрі Бабух, Олегові Цьоху, Миколі Пивнюку, Ігореві Плечіню та Роману Сташкові.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Працівники фіскальної служби області взяли участь у турнірі з футболу «Кубок осені – 2018»

Профспілковим комітетом Головного управління ДФС у ...