Home / Інші види спорту / В Сокалі відбувся черговий етап Всеукраїнського спортивно-масового свята “Мама, тато, я спортивна сім’я”

В Сокалі відбувся черговий етап Всеукраїнського спортивно-масового свята “Мама, тато, я спортивна сім’я”

15 березня на базі Сокальського НВК "ЗШ ІІІІ ст. № 4  ліцей" відбувся обласний етап Всеукраїнського спортивно-масового свята "Мама, тато, я  спортивна сім'я", в якому взяли участь 12 команд з міст Нового Роздолу, Червонограда та Жидачівського, Жовківського, Золочівського, Пустомитівського і Сокальського районів.

Вони випробовували свої сили у командній та в особистій першостях, до яких входила низка різноманітних спортивних естафет, у т. ч. й у басейні (5 комплексних естафет на землі та 3 естафети у басейні). Сім'ї змагалися у двох групах  першій, яка виконує комплексні естафети всієї програми, включаючи естафети на воді, та другій  комплексні естафети лише на землі.  

– Команду нашого району представляли сім'я Лисяк (естафети на землі і на воді) та сім'я Здерка (естафети тільки на землі). У напруженій і веселій боротьбі перемогу здобула команда Сокальського району.

Переможці та призери нагороджені грамотами та комплектами книжок на спортивну тематику. Всі сім'їучасники отримали подарунки на згадку про змагання  футбольні м'ячі від відділення НОК України у Львівській області.

Згідно з положенням про проведення Всеукраїнського спортивномасового свята "Мама, тато, я  спортивна сім'я" на Всеукраїнських змаганнях команду області представляє одна команда, яка виконує естафети і на землі, і на воді.

Отже, право представляти Львівську область на Всеукраїнському спортивномасовому святі "Мама, тато, я  спортивна сім'я" виборола сім'я Лисяк. Тож бажаємо найспортивнішій сім'ї нашого району успіху в цих змаганнях.

Мар"яна КОПЕЙКА,
головний спеціаліст відділу молоді та спорту Сокальської РДА.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Відбулася обласна спартакіада серед депутатів місцевих органів самоврядування

Днями у чотирьох містах Львівщини відбулися ...