Home / Інші види спорту / В Сокалі відбувся шаховий бліц-турнір

В Сокалі відбувся шаховий бліц-турнір

В шаховому клубі ім. Бориса Балашова відбувся шаховий бліц-турнір, присвячений Дню незалежності. В ньому взяли участь 12 шахістів зі Сокаля, Жвирки, Завишня та Войславич. Ігри проходили за круговою системою з контролем часу 5 хвилин на партію кожному учаснику.

Спочатку голова шахової федерації Богдан Тракало привітав усіх зі святом Незалежності.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять сокальського шахіста Анатолія Завального, який нещодавно пішов із життя.

Цікаво і напружено пройшов сам турнір. Про це свідчить і той факт, що в підсумку змагань Ігор Кучерепа та Андрій Салига зі Сокаля набрали по 9 1/2 із 11 можливих очок. За додатковими показниками переміг Ігор Кучерепа, який і став переможцем турніру. У Андрія Салиги – друге місце. На третю сходинку турнірної таблиці претендували Ярослав Тимошенко (Сокаль) та Петро Вараниця зі Жвирки. Обидва набрали по 7 очок. Додаткові виявились рівними і лише (згідно з Положенням) особиста зустріч, в якій переміг Ярослав Тимошенко, вивела його на третє місце.

Переможці турніру нагороджені грамотами відділу молоді і спорту райдержадміністрації. Їх вручив голова шахової федерації Богдан Тракало, який також від імені учасників турніру висловив щиру подяку президенту шахового клубу Геннадію Балашову за матеріальну підтримку в проведенні цього турніру.

Ярослав ТИМОШЕНКО, секретар шахової федерації.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Працівники фіскальної служби області взяли участь у турнірі з футболу «Кубок осені – 2018»

Профспілковим комітетом Головного управління ДФС у ...