Home / Інші види спорту / В Сокалі пройшов етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей “Олімпійське лелеченя”

В Сокалі пройшов етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей “Олімпійське лелеченя”

У спортивній залі Сокальського НВК "ЗШ IIII ст. № 4ліцей" пройшов регіональний етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей та юнацтва мережі шкіл олімпійської освіти України "Олімпійське лелеченя".

Директор Сокальського НВК "ЗШ IIII ст. №4ліцей" Наталія Драган розповіла, що їхній навчальний заклад з 2006 року є школою сприяння здоров’я і має два профілі: спортивний та фізикоматематичний. Чимало вихованців школи закінчили інститут фізкультури і працюють тренерами та вчителями фізичної культури на Сокальщині. А у 2011му навчальний заклад подав документи на конкурс "Краща школа з олімпійського навчання" і був зарахований до мережі 45 шкіл олімпійської освіти Львівщини.

Методист відділу освіти РДА з фізичної культури Євген Борнак відзначив, що у четвертій школі функціонує єдиний на Західній Україні музей "Спортивна слава Сокальщини", є відповідна матеріальнотехнічна база. Це  басейн, по два тренажерних та спортивних зали, один для настільного тенісу,  надвірні майданчики, багатофункціональний спортивний майданчик із штучним покриттям. Учні мають всі можливості для занять фізичною культурою і спортом. Відтак вони учасники змагань "Мама, тато і я  спортивна сім’я", представляють Львівщину на Всеукраїнських змаганнях. Команда юних баскетболістів  призер Всеукраїнських змагань, вихованці Родіон Драган двічі захищав честь області на змаганнях у багатоборстві, а Володимир Зіньків  з волейболу.

Вчитель фізкультури Сокальського НВК "ЗШ  IIII ст. № 4ліцей" Ігор Петришак додав, що такий спортивний захід проводиться вперше. Його започаткував національний Олімпійський комітет. Мета  показати, як наші діти та молодь люблять спорт, як готуються здобувати олімпійські вершини. Святу передувала першість району, де за олімпійською програмою змагалися вісім шкіл Сокальського освітнього округу, а також Радехівська, Зашківська, Червоноградська №1. Однак в спортивних заходах головне не перемога, а участь та бажання дітей займатися спортом.

…Невдовзі почалося свято, якому передувала екскурсія в музеї "Спортивна слава Сокальщини”.

 Опісля відбувся урочистий парадвідкриття: учасники з емблемами на футболках та капітани з емблемою школи у руках пройшли перед організаторами та гостями. Дівчата внесли символічний Олімпійський вогонь та Олімпійський прапор. Згодом додав настрою й виступ танцювального гуртка Сокальської ЗШ №5, який виконав сучасний ритмічний танець.

З вітальним словом до присутніх звернулися директор Сокальського НВК "ЗШ IIII ст. № 4ліцей" Наталія Драган, начальник Львівського обласного управління комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Ярослав Гаврик. Вони побажали у стартах веселого завзяття, прагнення до перемоги, міцного здоров’я та наслідувати приклад нашої землячки Оксани Райти, яка стала першою на Львівщині бронзовою призеркою юнацьких Олімпійських ігор.

Після урочистостей розпочалась справжня боротьба витривалості, спритності, швидкості та командного духу. Учасники (у кожній команді шість хлопців та шість дівчат) змагалися за перемогу. Діти з великим задоволенням і азартом брали участь у спортивних естафетах, рухливих іграх. Протягом години 12 найсильніших і найспритніших вихованців кожної з команд боролися, хто ж з них переможе у презентації команди, рухливій та комбінованій естафетах. За результатами чотирьох видів програми переможцями стали юні спортсмени Сокальського НВК "ЗШ IIII ст. № 4ліцей". Олімпійське свято вдалося на славу. Я. Гаврик вручив грамоти та передав юним спортсменам та учителям подарунки від НОК України  щоденники, ручки, ракетки, м’ячі тощо.

Опісля усі учасники зонального "Олімпійського лелеченя" разом з вчителями та гостями сфотографувалися на згадку.

Начальник Львівського обласного управління комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Ярослав Гаврик побував у багатьох школах Львівщини, де надають пріоритет спортивному вихованню. Однак найбільше задоволений Сокальським НВК "ЗШ IIII ст. № 4ліцей", бо тут є і басейн, і добра спортивна база, і хороші вчителі. Три роки назад з ініціативи олімпійського чемпіона Сергія Бубки, голови Національного олімпійського комітету, створена мережа шкіл олімпійської освіти та олімпійська академія, яка видає літературу про олімпійський рух, зокрема для дітей. А торік на державному рівні у всіх областях відбулися змагання "Олімпійське лелеченя". Такі змагання, на його думку, пропагують здоровий спосіб життя та популяризують фізкультуру та спорт серед учнівської молоді.

Любов ПУЗИЧ.

На знімках: під час проведення спортивного заходу “Олімпійське лелеченя” у Сокальському НВК ЗШ IIII ст. №4ліцей”.
 Фото автора.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Відбулася обласна спартакіада серед депутатів місцевих органів самоврядування

Днями у чотирьох містах Львівщини відбулися ...