Home / Інші види спорту / В спортивному залі ДЮСШ «Соколяни» відбувся турнір з футзалу серед установ та організацій Сокальського району

В спортивному залі ДЮСШ «Соколяни» відбувся турнір з футзалу серед установ та організацій Сокальського району

В спортивному залі ДЮСШ «Соколяни» відбувся турнір з футзалу серед установ та організацій Сокальського району, в якому взяли участь 12 команд, що були поділені на дві підгрупи. В групі «А» зустрічалися команди міської ради, «Динамо» (райвідділ міліції), «Освіта» (відділ освіти), ТРК «Сокаль», «Барвінок» та «Пляж». В групі “В” – команди районної ради, райдержадміністрації, податкової інспекції, «Датського текстилю», «СОТЕКО» та Сокальського РЕМу.

В результаті цікавих ігор в підгрупах, з групи «А» в півфінали вийшли «Освіта» та «Динамо», з групи «В» – «Датський текстиль» та «СОТЕКО».
За ІІІ місце боролись «СОТЕКО» та «Датський текстиль», де з рахунком 3:2 перемогла команда «СОТЕКО», і стала бронзовим призером.

Непростою видалась гра в фіналі між командами «Освіта» та «Динамо». Основний час закінчився з рахунком 1:1, додатковий також не вніс ясності  2:2, і тільки серія пенальті визначила переможця. Отже, з рахунком 4:2 перемогла команда «Динамо», честь якої захищали Андрій Горпинюк (капітан), Володимир Мариняк, Петро, Мацюк Антон Прохоренков, Ігор Герасимчук, Олександр Гбур, Тарас Боровський (на знімку).

В кожній команді фіналістів визначено кращого гравця та нагороджено статуеткою. Ними стали: Ігор Степась («Датський текстиль»), Василь Кормило («СОТЕКО»), Євген Борнак («Освіта»), Андрій Горпинюк («Динамо»).

Переможці та призери турніру нагороджені кубками та грамотами відділу у справах молоді та спорту Сокальської райдержадміністрації, які вручив начальник відділу Ярослав Тарасюк.

Мар”яна КОПЕЙКА, інструктор ФСК «Сокаль».

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

На Сокальщині відбулася обласна спартакіада для людей з інвалідністю

12-13 вересня на базі оздоровчо-лікувального комплексу ...