Home / Інші види спорту / У Великих Мостах пройшла спартакіада з шахів та настільного тенісу

У Великих Мостах пройшла спартакіада з шахів та настільного тенісу

Великомостівський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» провів чимало спортивно-масових заходів, зокрема, спартакіаду з шахів та настільного тенісу.

У змаганнях з шахів перемогу отримав Юрій Сірик, на другому місці Петро Кащій, третьому – Олександр Козаєв.

В змаганнях з настільного тенісу учасники були розділені на дві вікові групи – дорослих та юнаків. Серед дорослих перемогу виборов Олександр Козаєв, друге місце посів Сергій Зажигін, третє – Володимир Мельник. Серед юнаків переміг Орест Ярига, другим був Олег Презимірський, третім – Богдан Галятовський.

Відбувся також турнір з волейболу (взяло участь сім команд). В напруженій боротьбі перемогу святкувала команда «Вемо», на другому місці – «Освіта» (Великі Мости), на третьому – «Двірці». Переможці та призери спартакіади з шахів і настільного тенісу та турніру з волейболу нагороджені грамотами відділу у справах молоді та спорту Сокальської райдержадміністрації.

Проведено і Кубок з футзалу серед ветеранів. Перемогу виборола команда «Аматори» (Жвирка), на другому місці – ФСК «Двірці», третьому – ФК «Гірник», четверте місце посів «Будівельник» (Червоноград), п’яте – «Рата» (Великі Мости).

Мирослав ГБУР, інструктор ФСК «Сокаль».

Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Дарія Іськів здобула перше місце на чемпіонаті Україні

Сокальчанка Дарія Іськів – чемпіонка України з класичного жиму

19-22 лютого 2018 року в місті ...