Home / Інші види спорту / Велосипедисти з Сокаля взяли участь в змаганнях у Грубешові в Польщі

Велосипедисти з Сокаля взяли участь в змаганнях у Грубешові в Польщі

У м. Грубешів (Республіка Польща) відбувся перший Гран-прі Грубешова – велогонка на 14 км на час. У ній взяли участь 70 учасників, серед яких ветерани велоспорту України, Білорусі та Польщі. Сокальщину представляв велоклуб "ВелоСокаль". Зокрема, майстри спорту Володимир Дробіт (1972 р. н.), Олександр Зуєв (1949 р. н.), Віктор Фірсов (1954 р. н.), Павло Пелих (1958 р. н.), Олег Бучацький (1963 р. н.), Леонід Гончарик (1939 р. н.), який був учасником велогонки Миру. Ці люди, незважаючи на вік, ведують здоровий спосіб життя та беруть участь у різноманітних велогонках як в Україні, так і за кордоном.

Перше місце у своїй віковій категорії "4-Б" виборов Олександр Зуєв, друге – Віктор Фірсов у категорії "4-А", які й принесли перемогу команді. Інші учасники відзначені дипломами змагань.

Організатори змагань тепло та гостинно зустрічали учасників, забезпечили їм комфортні умови перебування. У вільний від змагань час обговорили план проведення міжнародної велогонки "Сокаль-Грубешів", яка відбудеться 28 червня у рамках співпраці між клубами "Вело-Сокаль" та "Грубешів на роверах". Велоспортсмени готуються до наступних змагань.

 Юрій СУСОЛ, віце-президент клубу "Вело-Сокаль".

сокальські велосипедисти в Грубешові

сокальські велосипедисти в Грубешові

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

В «Ровеснику» проходять Всеукраїнські дитячі спортивні ігри «Старти надій-2018»

Урочисте відкриття Всеукраїнських дитячих спортивних ігор ...