Home / Інші види спорту / Віталій та Петро Курили – призери чемпіонату

Віталій та Петро Курили – призери чемпіонату

У особистому чемпіонаті району з шахів батько Петро Курило і його син Віталій вже вкотре стали призерами чемпіонату. Віталій – чемпіон району з шахів в особистому заліку. Він не програв жодної партії і лише дві звів унічию. В його активі 10 1/2 очок, це уже шоста перемога в чемпіонатах району. Такого результату не показав жоден шахіст району за всі часи.

Ну а Петро Курило знову став бронзовим призером, набравши 6 1/2 очок. Програвши на старті одну за одною дві партії, Степан Журовський продемонстрував в інших партіях гостру атакуючу гру і зумів набрати 8 1/2 очок, а це в підсумку – друге місце.

Ігри проходили за круговою системою з контролем часу 1 година на всю партію кожному учаснику.  Через те, що було мало учасників, ігри проводили у два кола. 

Ось таким виявився цьогорічний чемпіонат району з шахів в особистому заліку. І це все через інертність і безвідповідальність деяких шахістів, які чомусь проігнорували чемпіонат. На закінчення змагань шахісти провели турнір зі швидких шахів (по 10 хвилин на партію кожному учаснику).

В результаті гострих поєдинків переможцем знову став Віталій Курило. На другому місці – Богдан Тракало, а на третій сходинці – Степан Журовський. Переможці чемпіонату нагороджені відділом у справах молоді і спорту грамотами і медалями.

Ярослав ТИМОШЕНКО, секретар шахової федерації.               

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Дарія Іськів здобула перше місце на чемпіонаті Україні

Сокальчанка Дарія Іськів – чемпіонка України з класичного жиму

19-22 лютого 2018 року в місті ...