Home / Інші види спорту / Відроджується футбол в Свитазеві на Сокальщині

Відроджується футбол в Свитазеві на Сокальщині

22 квітня стартував чемпіонат Сокальщини з футболу. Заявки на участь у ньому подали 43 колективи, які змагатимуться в трьох лігах: вищій  11 команд, першій  дев"ять, другій  23, які розділені на дві зони. Вища та перша ліги представлені також юнацькими складами.

Футбол в селах району  це не тільки спортивні змагання, а щось більше і від того як їх організувати і провести, залежить настрій та позитивні емоції багатьох людей.

Для проведення таких заходів потрібні чималі кошти, і добре, коли представники команд знаходять підтримку і розуміння на місцях.

У Свитазеві організацією таких змагань на громадських засадах другий сезон займається Ігор Келба. За цей час впорядковано футбольне поле, відремонтовано та встановлено лавочки. ФСК "Відродження" надають підтримку й бюджетними коштами.

У селі на честь відкриття футбольного сезону і першого матчу між командою Свитазева та Перв"ятич перед початком зустрічі під звуки Гімну України капітани підняли Державний прапор. Начальник відділу освіти Сокальської РДА Роман Монастирський та керівник місцевого фермерського господарства Ігор Хом’як привітали учасників змагань та вболівальників, побажали копунам змістовної гри та перемог. І. Хом"як вручив місцевій команді м’ячі та форму воротаря.

З перших хвилин гри господарі поля заволоділи ініціативою, гості відповідали гострими випадами, боротьба за м’яч велась на кожній ділянці поля, але протягом першої половини влучити у ворота суперника не вдалось жодній з команд.

У другій половині матчу господарям вдалася швидка атака на ворота суперника, Богдан Табак виявився спритнішим і відкрив рахунок. Такий перебіг подій не влаштовував футболістів з Перв"ятич, вони організували декілька атак, в одній з них Степан Демчук зумів відновити рівновагу. Боротьба за перемогу ще більше загострилась, але спортивне щастя було на боці господарів, їм вдалося відзначитись двічі: спочатку Володимиру Магері та Петру Дуді. Гості пішли відіграватись та пропустили гострий випад суперника, який завершився, на радість місцевих уболівальників, голом Богдана Табака.

Можна вважати, що свято футболу вдалось, але не завжди після проведення матчів біля футбольних майданчиків вболівальники залишають належний порядок. То хочу ще раз нагадати: що чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять.

Богдан КУЗНЄЦОВ,
секретар з проведення змагань.
 

На знімку: команда "Відродження" (с. Свитазів). 

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Відбулася обласна спартакіада серед депутатів місцевих органів самоврядування

Днями у чотирьох містах Львівщини відбулися ...