Home / Інші види спорту / Сокальський район посів І місце в заліку серед міст та районів області за програмою спортивних ігор Львівщини

Сокальський район посів І місце в заліку серед міст та районів області за програмою спортивних ігор Львівщини

Цими вихідними у місті Стрий відбулись змагання з пляжного волейболу серед чоловічих та жіночих команд у рамках обласних комплексних змагань за програмою 27 спортивних ігор Львівщини. Організаторами змагань виступали управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації та Львівський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

В змаганнях брали участь 21 чоловіча та 18 жіночих команд, що є рекордом для цих змаганнях. Збірну команду Сокальського району представляли Мар’яна Смалюх, Оксана Стельмах, Михайло Середа та Ярослав Гриців, які в підсумку посіли 9 – 12 місця. Серед чоловічих команд перемогу святкував Кам’янка-Бузький район, а серед жіночих команда Львова, на другому місці – дівчата з Червонограда. В підсумку за перше півріччя Сокальський район посідає перше місце в загальнокомандному заліку серед міст та районів області за програмою 27 спортивних ігор Львівщини.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

В «Ровеснику» проходять Всеукраїнські дитячі спортивні ігри «Старти надій-2018»

Урочисте відкриття Всеукраїнських дитячих спортивних ігор ...