Home / Інші види спорту / У селі Тартаків планується встановлення спортивного майданчика із штучним покриттям

У селі Тартаків планується встановлення спортивного майданчика із штучним покриттям

У Львівській області цьогоріч встановлять 29 спортивних майданчиків зі штучним покриття, 61 – із тренажерним обладнанням, на 9 проведуть заміну покриття.

21 лютого, відповідні місця облаштування спортивних майданчиків затвердила комісія з питань молодіжної політики, фізичної культури та спорту у Львівській обласній раді.

Встановлення місць спортивного дозвілля здійснюватиметься завдяки обласній програмі «Спортивний майданчик», на яку виділено з обласного бюджету 19,8 млн грн. За ці кошти планують встановити спортивні майданчики у кожному районі області, кількох ОТГ та містах обласного значення.

На Сокальський район також передбачені кошти із цієї програми, про це повідомив депутат Львівської обласної ради Сергій Касян. “У селі Тартаків планується встановлення спортивного майданчика із штучним покриттям, на нього із обласного бюджету бюджету передбачено 1,5 млн.грн.” – наголосив Сергій Касян.

Члени комісії з питань молодіжної політики, фізичної культури та спорту у Львівській обласній раді, розглянули та погодили пропозицію звернутися до бюджетної комісії щодо можливості дофінансування зазначеної програми на суму близько 1,5 млн грн, аби здійснити заміну штучного покриття ще на шести спортмайданчиках, термін експлуатації яких уже минув.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

У Великих Мостах провели змагання для школярів “Веселі старти”

29.11.2018р. КУ “Спорт для всіх” Великомостівської ...