Home / Інші види спорту / ЗІ ЛЬВОВА ДО КРАКОВА – НА ВЕЛОСИПЕДІ

ЗІ ЛЬВОВА ДО КРАКОВА – НА ВЕЛОСИПЕДІ

Уже втретє поспіль в центрі Львова урочисто стартував Міжнародний велопробіг «ЛьвівКраків». Вперше такий веломарафон відбувся 116 років тому, у 1939ому. На жаль, спалахнула Друга Світова війна, згодом ці міста розділив кордон і про спортивну традицію забули. Та у 2008му з ініціативи Краківської Королівської Роверової Академії та Федерації велоспорту Львівщини відродили найдавніший і найдовший у Європі велосипедний марафон, протяжність якого становить 325 км.

Серед учасників третього відновленого веломарафону «ЛьвівКраків», а про участь заявили 50 українських та 10 польських спортсменів, були сокальці – Володимир Ігрушкін та Володимир Дробіт, червоноградці – Любомир Мудрий, Володимир Голінчак, Юрій Суслов. Всього свою майстерність продемонстрували 65 спортсменів віком від 12 до 69 років. Наймолодший учасник змагань теж був з Червонограда – Святослав Голінчак.

Під час веломарафону тривала напружена боротьба, оскільки брали участь як досвідчені професіонали та ветерани спорту, так і початківці. Зокрема, серед учасників був колишній чемпіон світу Володимир Кривоніс, Тамара Полякова та нинішні члени збірної України Дрогобицької школи. Всюди нас тепло зустрічали з піснями, квітами обабіч траси. Додали труднощів і наші дороги, які подекуди бажають бути кращими. На жаль, через спеку, а згодом дощ, чимало велосипедистів зійшли з траси. Нам ж пощастило бути у числі тих 25 спортсменів, які прийшли до фінішу. Важко передати словами ті почуття радості, які переповнювали кожного з нас, адже ми зуміли подолати 325 км. Це гарний екзамен для кожного велоспортсмена, як і нагода довести собі, що ти ще щось варта. Веломарафон об’єднав нас усіх і став нагодою привернути увагу до проблем спорту, зокрема велоспорту, який тільки відроджується на наших теренах.

Водночас цей захід пропагував екологічний транспортний засіб, який доступний для всіх. Він дозволяє підтримувати тіло у спортивній формі та вести здоровий спосіб життя. Думаю, що результати змагань були значно б кращі, коли дороги у нас були б у кращому стані, а місцева влада сприяла розвитку велоспорту. Адже серед спортсменів є чимало ентузіазтів, котрі готові навчати молодь, яка хоче займатися цим видом спорту.

Володимир ДРОБІТ, учасник велопробігу, житель Сокаля.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Відбулася обласна спартакіада серед депутатів місцевих органів самоврядування

Днями у чотирьох містах Львівщини відбулися ...