Home / Наші інтервю / Думки сокальчан щодо важливих рішень міської влади

Думки сокальчан щодо важливих рішень міської влади

Нещодавно Сокальська міська рада на черговій сесії прийняла рішення про заборону торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями та пивом з 22.00 до 8.00 години у зимовий період та з 23.00 до  8.00 години в літній період.  Я запитала мешканців Сокаля, як вони ставляться до такого рішення депутатів? Чи вплинуть ці заборони на громадський порядок у  Сокалі?    

Іван КОНОВАЛЕЦЬ, пенсіонер:
– У вихідні ввечері з дружиною повертався додому. Проходячи центром міста, побачив неприємну картину: парубки в нетверезому стані, дівчата біля них палять, п’ють пиво, лаються. Сумно мені стало за нашу молодь. Можливо, хоч така заборона вплине на жителів міста, і з часом вони зовсім забудуть цю згубну звичку.

Марія РОМАНЮК, кухар:
– Я маю дітей і задоволена нововведенням щодо заборони продажу алкоголю в нічний час. Думаю, тепер поменшає бійок, правопорушень, адже дуже часто їх вчиняють особи в нетверезому стані. Однак обмеження мало б діяти не лише в магазинах, а й у барах та ресторанах. Хоча вживати алкоголь в розважальних закладах не кожному по кишені.

Роман МАКАР, студент:
– Позитивно ставлюсь до таких рішень, бо сьогодні у суспільстві існує проблема зловживання алкогольними напоями, що згодом призводить до нещасних випадків, бійок. Хоча, думаю, існуватимуть так звані алкогольні "точки", де продаватимуть напої неналежної якості чи фальсифікат.

Святослав ДУБИК, приватний підприємець:
– На мою думку, заборона продажу алкоголю в нічний час стане відчутною вже з перших тижнів. Поменшає п’яниць на вулицях, громадський порядок в місті значно покращиться. Важливо, щоб введені обмеження виконували.  Необхідно ввести строгий контроль за дотриманням заборони, можливо, встановити відеонагляд.

Оксана РУДНИЦЬКА, домогосподарка:
– Пияцтво – це проблема всієї нації, з цим треба боротися. Я тільки за таке рішення, однак, впевнена, алкогольні напої всеодно можна буде придбати, але дорожче. Людина, яка захоче випити, купить алкоголь в барі чи ресторані, тому, вважаю, потрібно заборонити його продаж і у розважальних закладах.

***

І ще одне важливе рішення прийняли депутати Сокальської міської ради, яке стосується заборони роздрібної торгівлі. Я поцікавилася у жителів міста, як вони ставляться до такого нововведення? Чи слушною є така заборона? Як це вплине на якість продукції?

Тарас ПАСІЄВИЧ, охоронець:
– Я проти введення заборони на роздрібну торгівлю. Мені було зручно купувати пиріжки, молочну продукцію в центрі міста. Хоча, можливо, на базарі продаватимуть продукти кращої якості, бо тут постійно беруть проби для лабораторного дослідження.

Любов Петрівна, безробітна:
– Це нововведення підтримую. На базарі зручно, є хороші умови для торгівлі молочною продукцією. Але незадоволена частим забором сиру, молока та інших продуктів для дослідження. Адже це в наших інтересах продавати якісну продукцію, бо маємо постійних покупців. Я вважаю, що аналіз потрібно брати 1-2 рази в місяць, цього буде достатньо.

Микола ХОМА, домогосподар:
– Задоволений забороною роздрібної торгівлі в нашому місті. Однак є проблема: базар працює до 15.00 год., а інколи виходив з дому під вечір і купував свіже обіднє молоко. А де тепер його придбати після обіду? Хотілось би, щоб ринок працював до вечора або продавцям дали місце для торгівлі в післяобідній час.

Григорій ПАНЬКІВ, пенсіонер:
– Мені до вподоби таке рішення. Для роздрібної торгівлі є ринок, тут є столи, лавочки. Якщо бракуватиме місця, нехай продавці ідуть на ринок за колишнім універмагом, тут теж є спеціально обладнане місце. А на вулиці в центрі продукція несертифікована. Не раз купував продукти не першої свіжості.

Марія ВЕЛИЧКО, приватний підприємець:
– Нарешті дочекалися моменту, коли міська влада звернула увагу на стихійну вуличну торгівлю. Позитивно ставлюся до такої заборони, адже вважаю, що для торгівлі є обладнаний ринок. Купувати на вулиці мені страшно, адже сільськогосподарська продукція продається просто з-під ніг, в антисанітарних умовах.

Записала Ольга РОМАНЮК.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Добровольці Корпусу Миру відновили свою роботу в Україні – інтерв’ю з волонтеркою Дженніфер Лі, яка приїхала на Сокальщину

Після тимчасової перерви, яку уряд США ...