Home / Наші інтервю / Нам цікаво читати “Голос з-над Бугу”

Нам цікаво читати “Голос з-над Бугу”

Як уже повідомляли, з наступного року часопис «Голос з-над Бугу» стане тижневиком, виходитиме щочетверга на 12-ти сторінках, перша і остання – у кольорі. Щотижня на читачів чекатимуть цікаві розповіді про неординарні особистості, історію Сокальського краю, життєві історії, програма телепередач та ін. Я вирішила поцікавитися у читачів, чи до вподоби їм «Голос з-над Бугу» і матеріали на які теми вони хочуть бачити на сторінках тижневика у 2012 році?

Галина КАШУБА, менеджер:

– Щороку передплачую «Голос знад Бугу», газета стає все краща. Приємно, що тепер на урочисті події вона виходить кольоровою, таким чином має зовсім інший вигляд. Добре, що на сторінках часопису друкуєте новини рідного краю, звідусіль і про все. Завжди читаю життєві історії, вирізаю їх і за деякий час перечитую, деякі з них дуже повчальні. В наступному році, думаю, буде більше матеріалів на медичні теми, про народні методи лікування хвороб, бо чимало ваших читачів – старше покоління.

Володимир КРИСЬКО, будівельник:

– Районну газету нещодавно почав купувати в кіоску, мені подобаються теми, які висвітлюються на її сторінках, на наступний рік обов’язково передплачу, тоді зможу безкоштовно розмістити привітання. Виходить економно: і газету почитав, і рідних привітав. Подобаються мені матеріали на спортивну тематику, завжди стежу за турнірними таблицями, добре було б, щоб спортивні новини і надалі висвітлювали. Читаю і про життя району: які питання обговорювали на сесії районної чи міської рад, що нового в Сокалі. А от інформації з освітніх округів, як на мене, трохи забагато.

Леся ГЕРАСИМЧУК, домогосподарка:

– З року в рік передплачую вашу газету. Приємно, що з наступного року вона стане кольоровим тижневиком. Найбільше мені до вподоби рецепти консервацій, салатів, цікаві історії на життєвих перехрестях. В наступному році хотілося б, аби друкували більше порад юристів, лікарів. Думаю, чимало людей читали б матеріали, в яких розповідається, як правильно доглядати за кімнатними рослинами, деревами, як боротися з шкідниками саду та городу. Дуже добре, що друкуєте програму телепередач, загалом газета цікава, хочу, щоб такою була і надалі.

Василь ФІРИЧ, пенсіонер:

– «Голос з-над Бугу» щоп’ятниці купую на пошті. Мені цікаво читати, які важливі події відбулися впродовж тижня на Сокальщині. Читаю розповіді про історичні події, політику. В наступному році хочу, щоб більше матеріалів писали про молодіжні проблеми, варто закликати юнаків та дівчат жити за законами моралі, висміювати їх за погані вчинки. Можете ввести рубрику журналістських розслідувань. Багато людей, думаю, мене підтримають в тому, що непогано було б запровадити пільгову передплату для пенсіонерів.

Записала Ольга РОМАНЮК.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Добровольці Корпусу Миру відновили свою роботу в Україні – інтерв’ю з волонтеркою Дженніфер Лі, яка приїхала на Сокальщину

Після тимчасової перерви, яку уряд США ...