Home / Наші інтервю / Що уже вдалося зробити для Сокаля i Сокальчан?

Що уже вдалося зробити для Сокаля i Сокальчан?

З цим запитанням ми звернулися до членів апарату Сокальської міської ради.

Олег ОЛІЙНИК, заступник міського голови:

– Назву конкретні речі. Капітально відремонтовано тротуар по вул. Шептицького на площі 140 кв. м. Полагоджено вуличне освітлення по вул. Петрушевича протяжністю 970 кв. м. Зроблено капітальний ремонт покрівлі житлового будинку по вул. Героїв УПА, 22 площею 867 кв. м, розпочато роботи по облаштуванню шатрового даху яселсадка №1, поремонтували дах житлового будинку по вул. Петлюри, 2, провели роботи по очищенню та поглибленню каналу від вул. Окружної до вул. Шептицького.

Остап КЛИМЧУК, секретар ради:

– За цих півроку, незважаючи на політичні переконання, вдалося об`єднати весь депутатський корпус Сокальської міської ради над роботою щодо покращення життєдіяльності міста, оновити інтернетсайт міської ради, на якому публікуються всі рішення сесій та виконавчого комітету, щоб добитися максимальної прозорості роботи ради та тісної співпраці у вирішенні питань міста між депутатами, членами виконавчого комітету на усіх служб міста. Заборонено продаж алкогольних напоїв з 23.00 год до 8.00 год.

Вадим КОНДРАТЮК, заступник міського голови:

– Ми проживаємо у надзвичайно красивому та перспективному місті. Для того, щоб в подальшому сприяти його активному розвитку, усім нам необхідно наполегливо працювати над вирішенням вже існуючих життєво важливих та господарських питань діяльності міста. Зробити потрібно дуже багато. Але також варто зрозуміти, що зробити все і одразу неможливо. Потрібно спланувати та провести ряд комплексних та цілеспрямованих заходів для досягнення поставленої мети. Саме цим і займається виконавчий комітет Сокальської міської ради.

В першу чергу треба відзначити те, що протягом такого нетривалого відрізку часу вдалось продовжити успішну роботу та систематизувати діяльність виконавчого комітету Сокальської міської ради.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Добровольці Корпусу Миру відновили свою роботу в Україні – інтерв’ю з волонтеркою Дженніфер Лі, яка приїхала на Сокальщину

Після тимчасової перерви, яку уряд США ...