Home / Наші інтервю / Як врятуватися від залежності від спайсу

Як врятуватися від залежності від спайсу

Наркоманія і різного роду залежності, в 21 столітті перестали бути рідкістю. Люди різного віку, різного статусу і з різних верств суспільства, потрапляють під вплив наркотичних речовин. Отримуючи надуману « тонізацію » формується прихильність до речовин. Радіти життю, отримувати задоволення і мати гарний настрій без прийому наркотика не надається можливим. Про шкоду для організму, зовсім говорити не варто. Він очевидний.

Серед широкого розмаїття наркотичних препаратів, які можна знайти на чорному ринку, одним з найпоширеніших є «спайс». Це курильна суміш, що надає непоправне негативний вплив на людей.

Нехтувати залежністю від спайса дуже небезпечно. Все може закінчитися летальним результатом. Родичі повинні негайно реагувати на ситуацію, так як сам залежний погано усвідомлює, що з ним відбувається. Шукати допомогу потрібно у кваліфікованих експертів. Робота з «докторами аматорами» може тільки погіршити ситуацію.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Добровольці Корпусу Миру відновили свою роботу в Україні – інтерв’ю з волонтеркою Дженніфер Лі, яка приїхала на Сокальщину

Після тимчасової перерви, яку уряд США ...