Home / Конкурси / Олег Черешневський повернувся з Києва з кубком та дипломами

Олег Черешневський повернувся з Києва з кубком та дипломами

Керівник гуртка – методист Сокальського будинку дитячої та юнацької творчості Олег Черешневський став переможцем першого, заочного туру  3-го етапу Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів "Джерело творчості" і 13-16 травня взяв участь у другому, очному етапі цього конкурсу, який відбувся в Українському державному центрі позашкільної освіти в Києві. 

Під час другого етапу конкурсу "Джерело творчості" педагоги-фіналісти зі всієї України представляли власний досвід роботи та досягнень і проводили практичне заняття з київськими дітьми. За підсумками цих завдань були визначені призери у чотирьох напрямах: гуманітарному, науково-технічному, соціально-реабілітаційному та дослідницько-експериментальному. 

Олег Черешневський, як керівник гуртка "Юний журналіст", виборов друге місце у гуманітарному напрямі, нагороджений Кубком і трьома дипломами – від міністерства освіти та науки України, редакції газети "Позашкілля" та Інституту проблем виховання національної академії педагогічних наук України.

Марія ПОЛІЩУК, 
директор Сокальського БДЮТ

 

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Богдан Бедь – призер всеукраїнського конкурсу

У посольстві Литовської Республіки в Україні ...