Home / Конкурси / Відбувся конкурс “Найкраща новорічна прикраса для центральної міської ялинки”

Відбувся конкурс “Найкраща новорічна прикраса для центральної міської ялинки”

Напередодні новорічних свят міський голова Белза Олексій Макух оголосив конкурс "Найкраща новорічна прикраса для центральної міської ялинки". Гуртківці Белзького БДЮТу із задоволенням взяли активну участь у виготовленні ялинкових прикрас.

18 грудня, о 15.00 год., в центрі міста відбулось відкриття новорічної ялинки, яке розпочалось з вистави: "Святий Миколай, до нас завітай" гуртківцями БДЮТ м. Белз. А на закінчення свята голова міської ради нагородив найактивніших учасників пам'ятними призами та грамотами.

Після цього в УГКЦ Святого Миколая отець Олексій Яворський відправив вечірню молитву в переддень Святого Миколая. А далі присутні в церкві стали свідками театралізованого дійства, яке підготували вихованці драматичного гуртка Белзького БДЮТ керівником якого є Г. Іванусь. Тут були Ангели, Зірочки і Антипко… Обдаровані хлопчики та дівчатка читали вірші та виконували пісні про Святого Миколая. Разом вони змовили молитву до Святого Миколая та просили миру для України. 

 Найкращим став вихід Миколая Чудотворця, який звернувся до дітей та батьків з привітанням та розпитував Ангелів чи у цьому році діти були слухняними та чемними, вчилися добре у школі, молилися, шанували старших… Переконавшись у тому, що впродовж року малеча була слухняною, Святий Миколай дозволив своїм помічникам вручити дітям подарунки. Їх отримала кожна дитина, присутня в церкві. Діти відчували себе щасливими.

У церкві панувала особлива атмосфера милосердя і Божої благодаті. Вона огорнула душу кожної людини з добрим серцем. Такі свята дуже потрібні, бо їх учасниками є діти, які демонструють свої таланти. Вони співають, грають різні ролі. Їхніми глядачами також є маленькі діти. Вони вірять у щось чисте, святе та добре. І ця казка про Святого Миколая вкарбується у їхній пам'яті. Вони чекатимуть дива і наступного ранку знайдуть під подушками подарунки. Це навчає їх вірити в добро та любов. 

Галина БУБНІЙ, керівник гуртка "Юний журналіст".

 

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Богдан Бедь – призер всеукраїнського конкурсу

У посольстві Литовської Республіки в Україні ...