Home / Конкурси / Відбувся обласний тур Всеукраїнського конкурсу «Найкращий читач України-2015».

Відбувся обласний тур Всеукраїнського конкурсу «Найкращий читач України-2015».

У Львівській обласній бібліотеці для дітей відбувся обласний тур Всеукраїнського конкурсу «Найкращий читач України-2015». 

У попередніх відбіркових турах взяли участь 4972 учасники – учнів 6 та 7 класів бібліотек області. Переможці регіональних турів приїхали до Львова, аби зпоміж 20 шестикласників і 20 семикласників визначити найкращих. Сокальщину представляли шестикласник Максим Мушко (бібліотека-філія с. Скоморохи), семикласниця Ангеліна Яремчук (бібліотека – філія м. Великі Мости). 

Попередні тестові завдання, відповіді на які діти писали півтори години, переможця не виявили. По двоє учнів з 6 та 7 класів набрали однакову кількість балів. Тому довелося проводити додатковий тур, аби визначити найкращих. У результаті напруженого поєдинку на знання української та зарубіжної літератури переможцем обрано ученицю 7 класу бібліотеки-філії м. Великі Мости Ангеліну Яремчук.

Учасники фіналу отримали подарунки – книги від львівських видавництв «Вісім лапок» та «Видавництво Старого Лева» і невеличкі сувеніри від львівської обласної бібліотеки.

У перерві учасники мали змогу поспілкуватися з лідером популярного гурту «МЕРІ» Віктором Винником, який зачитав їм уривок з роману Сергія Гридіна «Не такий», та насолодитися виступом учасників циркової студії «Львівські віртуози» Аліни Бицюк та Ігоря Новікова (керівник Віктор Кізлик, хореограф Юрій Ванджала).

Схвильовані і щасливі переможці дуже раділи своїй перемозі, адже у вересні вони братимуть участь у фестивалі дитячого читання.

Христина ДАСЮК, заступник директора по роботі з дітьми Сокальської РЦБС.

На фото (праворуч): Ангеліна ЯРЕМЧУК.

 

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Богдан Бедь – призер всеукраїнського конкурсу

У посольстві Литовської Республіки в Україні ...