Home / Конкурси / Серед лауреатів – Володимир Комбель

Серед лауреатів – Володимир Комбель

У міському Будинку вчителя в Києві відбулося урочисте вручення премій літературно-наукового конкурсу ім. Воляників-Швабінських при Фундації Українського Вільного Університету. Такий конкурс відбувається щорічно від 1999 року. Премії надаються за опубліковані праці з минулого року з наміром нагородити за творчість та заохотити до подальшої творчої праці. Премії лауреатам вручив голова ФУВУ Аскольд Лозинський.

Журі конкурсу в складі Михайла Казаренка, Ігоря Мірчука, Ольги Кузишин-Воляник та Ігоря Николюка працювало від 1 липня до 31 серпня ц. р., розглянувши понад 30 творів: повістей, новел, поезії, наукових есе тощо, які були видані у 2014 році та надіслані до Фундації. 

Першу премію не призначено.

Три другі премії: Ігор Загребельний – за наукову працю про життя і творчість Дмитра Донцова під назвою "Націоналізм versus Modern"; Наталія Осипчук – за роман "Осінь. До запитання"; Володимир Комбель (в першому ряду – другий справа) з с. Низи Сокальського району – за поему "Роман Шухевич".

Три треті премії: Олег Чорногуз – за збірку публіцистики "Рабів на бал не запрошують"; Василь Деркач – за роман "Як райдуга Всевишнього"; Раїса Харитонова – за прозу-мемуаристику "Я вийшла заміж за поета".

Фундація висловила вдячність всім учасникам конкурсу та закликала до подальшої творчості.

Василь СОКІЛ.

Фото Михайла Роля.

 

 

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Богдан Бедь – призер всеукраїнського конкурсу

У посольстві Литовської Республіки в Україні ...