Home / Листи до редакції / Делегація з Сокальщини взяла участь у навчальному семінарі щодо участі в обласному конкурсі мікропроектів

Делегація з Сокальщини взяла участь у навчальному семінарі щодо участі в обласному конкурсі мікропроектів

4 грудня у Львові відбувся навчальний семінар щодо участі в обласному конкурсі проектів місцевого розвитку у Львівській області на 2019 рік, який проводив заступник керуючого справами обласної ради, начальник відділу з питань реалізації проектів місцевого розвитку,  міжнародної технічної допомоги та зовнішньоекономічних зв’язків Іван Собко. Його учасниками були делегації з різних районів Львівської області. Сокальщину представляли голови місцевих рад, депутати районної ради Володимир Пограничний та Андрій Сенюк, головний спеціаліст райради Мар’яна Волос та окремі директори шкіл району.Делегація з Сокальщини взяла участь у навчальному семінарі щодо участі в обласному конкурсі мікропроектів

Іван Собко ознайомив присутніх із змінами, що стосуються обласного конкурсу проектів місцевого розвитку у Львівській області на 2019 рік. Зокрема він зазначив, що в грудні розпочинається підготовка до нового конкурсу мікропроектів. 03.12.2018 з 9:00 год до 31.01.2019 до 18:00 год буде проходити реєстрація заявок на конкурс.

На наступний рік планується виділити з обласного бюджету 130 мн.грн на реалізацію проектів місцевого розвитку. Умови співфінансування:

  • 50%- кошти обласного бюджету;
  • 50%- залучені кошти, з них 10% не бюджетні внески (кошти фізичних осіб, спонсорів, не фінансові внески)

Загальна вартість мікропроекту не повинна становити більш ніж 500 тис.грн. Максимальна сума субвенції з обласного бюджету – 200 тис.грн.

Пріоритетні напрямки 2019 року:

  • Школи;
  • Заклади дошкільної освіти;
  • Охорона здоров’я;
  • Заклади культури;
  • Вуличне освітлення;
  • Інші пріоритети.

Також в ході наради Іван Собко проаналізував стан виконання робіт по мікропроектах  у 2018 році по всіх районах області.  Сокальщина не отримала жодного зауваження, всі проекти реалізовуються вчасно і в повному обсязі.

 

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

обстріляний автоус на трасі Львів-Червоноград

Між Боянцем і Туринкою невідомий обстрілює автомобілі з рушниці

26 листопада водій вантажного автомобіля повідомив ...