Home / Листи до редакції / Який котел найекономніший? Стаття про визначення найдешевшого енергоносія.

Який котел найекономніший? Стаття про визначення найдешевшого енергоносія.

Паливо для котла. Газ, електрика, чи дрова: який енергоносій найдешевший?

Останнім часом дуже сильно популяризується тематика твердопаливних, пеллетних котлів. Таблиця 1 (нижче) показує економічне обґрунтування, яке зроблено з урахуванням цін на енергоносії станом на липень-серпень 2015 року, також враховується теплота згоряння палива. Як бачимо, http://www.waterpark.com.ua/ демонструють найбільшу ефективність.

Вартість опалення в залежності від теплоносія

Таблиця 1: Вартість опалення в залежності від енергоносія.

З таблиці бачимо, що опалення пеллетами є ефективним в тому випадку, якщо у нас є джерело дешевих пеллет, так само із дровами: твердопаливні котли економічно вигідні тим, хто має власні джерела палива.

Крім того, твердопаливні котли потребують  постійного піклування, чистки, завантаження палива, коли газові можуть бути 100% автономними, особливо в парі з кімнатним термостатом, який триматиме ідеальну температуру в приміщенні. Конденсаційні котли, які останнім часом стають все більш і більш популярними демонструють на 20-30% більшу економність по газу, ніж традиційні, турбовані модулі.

Також міфом є більша безпека твердопаливного котла: газові котли мають більше 5 датчиків тяги, протоку, температури газів, нагріву води та ін., досконалу систему контролю і керування. Твердопаливні котли при зникненні електропостачання циркуляційного насосу потребують розхолодження,  адже теплота з палива продовжить виділятись навіть при зачиненій шиберній перегородці. Також дуже важливо правильно підібрати опалювальне обладнання, http://www.waterpark.com.ua/ допоможе визначити потужність котла опалення, яка необхідна для вашого будинку.

Електричні котли значно безпечніші в експлуатації, особливо якщо справа стосується невеликої потужності (до 6-7 кВт), яка може безпроблемно працювати від напруги 220В від мережі. Також електрокотел буде хорошим резервним джерелом опалення, особливо коли настають люті холоди і не вистачає основного газового котла. Також електричний опалювальний пристрій можна використовувати коли Ви наближаєтесь до більш дорогої тарифної сітки по газу. Кілька кіловат-годин електрики можуть суттєво знизити витрати на опалення.

Також цікавим може бути тепловий насос для опалення, або обігріву басейна, він сповиває лише 1 кВт тепла на 4-6 кВт виробленого тепла, однак ціна такого обладнання дуже висока плюс він буде ефективним лише коли температура більша 0С. Теплові насоси стали дуже популярними в Західній Європі, особливо після паливної кризи.

Технології опалювального обладнання розвиваються щороку і котли, теплові насоси стають все дешевшими і ефективнішими. Для детальної інформації звертайтесь до спеціалістів компанії Вотерпарк.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

сокальчани у Києві

Народний депутат допоміг сокальчанам з поселенням у Києві в скрутній ситуації

Цих вихідних у нас була незабутня ...