Home / Листи до редакції / Куріння поступово вбиває людину

Куріння поступово вбиває людину

Та попри цю істину мільйони українців палять.

Чи важко позбутися цієї згубної звички? – це запитання наш кореспондент задала декільком сокальчанам. І ось що почула:

Олег ЛЕСИК, водій:

– Палити почав ще в армії – а що я гірший за інших? Майже тридцять років не випускав з рота цигарки. А якось подумав, що за витрачені гроші можна було автомобіль купити. Тож, пам’ятаю, 1 квітня сказав дружині: все, кидаю палити. Вона лише розсміялась, розігруєш, мовляв. Тиждень не знаходив собі місця, смоктав м’ятні таблетки, та слова дотримав. З того часу пройшло чотири роки. Радий, що позбувся шкідливої звички.

Василь ШТИКАЛО, службовець:

– Ще в шкільні роки, щоб показати свою «дорослість», разом з іншими хлопцями пробував палити цигарки. Дим дер горло, нудило – слава Богу, не сподобалась. Тому пізніше і не довелось кидати, як це роблять інші. Тож пораджу всім: краще і не починайте палити.

Іван СТАДНИК, шахтар:

– Палити почав десь у двадцять чотири роки. Декілька разів кидав, якось не палив дев’ять місяців, а потім знову почав – сам не знаю чому. Мабуть, знову треба кидати.

Іван ЦАРИНСЬКИЙ, пенсіонер:

– Не палив ніколи, бо мав добрий приклад вдома: батько не брав цигарок до рота. Тому не розумію заядлих курців, які і своє здоров’я нищать, і здоров’я своїх рідних.

Юрій ЛУКАСЕВИЧ, поліграфіст:

– Вже й не пам’ятаю, коли тримав у роті цигарку. Адже батько не палив, і я кинув цю згубну звичку – і грошей більше, і здоров’я. Тішуся, що мої сини також не палять. Так що, друзі мої, не отруюйте ні себе, ні своїх рідних, адже повітря і так перенасичене шкідливими речовинами.

Володимир ОПУЛЬСЬКИЙ, вчитель фізкультури:

– Завжди кажу своїм учням, що здоров’я треба берегти замолоду, тоді можна добитися успіхів і в спорті. Взагалі, краще не починати палити, ніж потім кидати. Хоча мій батько на спір кинув палити десь років у 45 і прожив до 82 років. Буває, коли якийсь стрес, переживання чи сильні емоції, то хапаюсь за цигарку, але тут же й кидаю – собі дорожче.

Ярослав ПІДКІПНЯК, пенсіонер:

– Все життя займався спортом, а спорт і куріння – речі несумісні. Вважаю, що кожна людина повинна мати силу волі і розуміти, що для неї корисно, а що ні. В моїй родині практично ніхто не палить: ні мої сини, ні свати, хіба зять.

Підготувала Валентина БЛУДОВА.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

В Червонограді у квартирі зачинилася 2-річна дитина

До місцевих рятувальників надійшло повідомлення, що ...