Home / Листи до редакції / Кухні від KOLLS – поєднання оригінального стилю і високої якості

Кухні від KOLLS – поєднання оригінального стилю і високої якості

Кухню можна вважати тим місцем, де відбуваються одні з найприємніших моментів сімейного життя. Найчастіше за обіднім столом члени сім'ї обговорюють цікаві теми, дарують один одному радість спілкування, насолоджуються смаком приготованих страв. Саме кухня є джерелом душевного тепла, затишку і комфорту в будинку. Тому і вибір кухні, облаштування кухонного приміщення – завдання вельми відповідальне, до виконання якого слід підійти з певним знанням. Довірити цю справу найкраще досвідченому дизайнеру, який підбере оптимальний варіант кухонного гарнітура з урахуванням особливостей приміщення, загального інтер'єру житлового простору, індивідуальних уподобань господарів та інших важливих нюансів. Виклик дизайнера додому – безкоштовна послуга від компанії KOLLS. Крім того, при виборі готової кухні, фотогалерея на сайті інтернет-магазина KOLLS допоможе визначитися з вибором. Відмінним варіантом стане інтер'єр класичної кухні під дерево, і фотографії демонструють це. Крім натурального дерева, практичними матеріалами для виготовлення кухонних гарнітурів вважаються шпон, пластик, МДФ і ін. Фабрика кухонних меблів KOLLS гарантує покупцю високу якість продукції за доступною ціною.

Планування кухонних меблів: головні особливості

Планування кухонних меблів може бути різною і в основному залежить від розмірів приміщення. Компанія KOLLS пропонує різні варіанти кухонних гарнітурів, які представлені у фотогалереї:

острівні кухні (застосовувані для великих приміщень) – коли одна робоча зона (найчастіше це обробний стіл і мийка) виноситься в центр приміщення;

півострівні кухні – центральна зона (робочий стіл або барна стійка) приєднується до стіни;

П-образні кухні (розміщення кухонних меблів уздовж трьох стін);

Г-подібні кухні (кращий варіант для невеликих квадратних приміщень) – виділяється обідня зона і ізолюється робочий «трикутник».

Існують також однорядні і дворядні кухні. Однорядна кухня підходить для маленьких приміщень. Звичайно робоча зона розміщується біля однієї стіни, а обідня – біля іншої. Дворядна кухня підходить для наскрізний кухонної кімнати. При цьому робоча поверхня розташовується біля однієї стіни, а плита і мийка – біля іншої. У фотогалереї кухонь від ТМ KOLLS присутні фото найрізноманітніших планувань та дизайну, від економ-класу до більш високого елітного рівня.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

91-річна жителька Червонограда своєю працею допомагає військовим

Сьогодні хочу вас познайомити із справжнім ...