Home / Листи до редакції / Низько вклоняюсь лікарям

Низько вклоняюсь лікарям

Сталося так, що я, жителька Тернопілля, мала операцію та проходила курс лікування у Сокальській ЦРЛ. Тож низько вклоняюсь лікарям – завідуючій гінекологічним відділенням Ганні Городенчук, акушер-гінекологу Володимиру Тейкалу, анестезіологу Богдану Дубику та його дружній команді, старшій медсестрі Мирославі Грабовій за їх добрі серця, золоті руки, високий професіоналізм, за те, що відгукнулись на мої прохання. За чуйність, підтримку щиро дякую і всім медсестрам цього відділення. Не можу не згадати і санітарку Оксану Луцик, яка своєю простотою, щирістю також допомагала мені одужувати. Сумлінно виконувала свої обов’язки, заряджала нас бадьорістю, життєрадісністю Марія Богданова.
Така дружня атмосфера в цій лікувальній установі панує завдяки мудрому керівництву головного лікаря Аркадія Каліщука. Ця людина глибоко відчуває найтонші нюанси душі пацієнта, розуміє людські болі, тривоги, сподівання. Його прихід у •палату дає хворим надію і наснагу, а високий професіоналізм, золоті руки і добре серце вселяють віру і надію хворим.

Тож щиро здоровлю всіх медичних працівників з Різдвом Христовим! Нехай мудрість, доброта, співчуття, людяність й надалі будуть вашими супутниками у житті, а невтомна праця рятує людей, повертає їм радість життя.

Вдячна пацієнтка Леся НАГОРНА,
с. Лосятин (Тернопільщина)      

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

В Червонограді у квартирі зачинилася 2-річна дитина

До місцевих рятувальників надійшло повідомлення, що ...