Home / Листи до редакції / Проголосую за єдиного кандидата від опозиції

Проголосую за єдиного кандидата від опозиції

Прочитав у часописі "Голос з-над Бугу", що члени районної організації Конгресу українських націоналістів вирішили, що кандидатом у народні депутати має бути єдиний представник від опозиційних сил. Якщо б всі опозиційні сили підтримали кандидатуру почесного голови обласної організації КУН Миколи Пшевлоцького, то я б проголосував за нього лише за умови, якщо він буде єдиним кандидатом від опозиції. А якщо їх буде більше, то це "ніж в спину" не лише опозиції, а й усій українській справі.

Хочу також висловити свою думку стосовно того, що українські святині хочуть передати у власність Російської православної церкви. Ніхто не виганяє росіян з українських святинь, які в силу історичних обставин вони захопили. Та, на жаль, вони мають бажання привласнити ще більше українських храмів, які відіграли важливу роль в історії УкраїниРусі. А прислужники Кремля правдивої історії не знають.

Вважаю, що люстрація нам необхідна. Бо народ повинен знати зрадників, які, співпрацюючи з енкаведистами, видавали себе за національносвідомих людей.

Іван ТУРКО. с. Сілець.       

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Надлишок цукру в організмі завдає непоправної шкоди мозку

Згідно з результатами дослідження, проведеного в ...