Home / Листи до редакції / Подорожуємо по Німеччині

Подорожуємо по Німеччині

Багато хто з нас вважають за краще подорожувати Європою, відвідуючи міста з багатою історією і масою дивовижних пам'яток. Мюнхен в обов'язковому порядку необхідно включити в цей список.

Саме тут ви зможете по- справжньому розслабитися і чудово відпочити. Величезне значення має тривалість подорожі. Природно, за пару днів вивчити всі місцеві визначні пам'ятки попросту не представляється можливим. А значить, необхідно розпланувати всі заходи таким чином, щоб насититися враженнями, але й не перевтомлюватись при цьому.

У місті зосереджена величезна кількість музеїв. Залежно від особистих переваг необхідно вибирати такі місця для відвідування. Крім того, буквально щодня в історичній частині населеного пункту проводяться організовані екскурсії. Якщо ви вільно володієте іноземною мовою, німецькою або англійською, можна сміливо записуватися на даний захід. Досвідчений гід зможе повідати такі факти з історії Мюнхена, про які ви ніколи навіть не чули. Екскурсія буде настільки цікаво, що ви навіть не помітите, як пройде час.

Знаковою пам'яткою міста є Англійський парк. Його можна назвати всесвітньо відомим хоча б тому, що він вважається одним з найбільших на планеті. Тягнеться парк від центральної частини міста до самих його околиць. Тільки уявіть, скільки часу необхідно витратити, щоб обійти його. Для відпочинку тут є всі умови.

Крім того, в Мюнхені розташована величезна кількість палаців інших найкрасивіших будівель. У ході відпочинку тут туристи основний час проводять на вулиці, милуючись місцевою красою. Немає нічого дивного в тому, що повертаючись додому, ви будете буквально валитися від втоми. Але це почуття є настільки приємним, що вже наступного дня ви будете поспішати назустріч новим відкриттям.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Червоноградські шахтарі 31 жовтня перекриватимуть дорогу Львів-Рава-Руська

На підтримку шахтарів “Лисичанськвугілля”, у середу, ...