Home / Листи до редакції / Дякуємо вам, водії!

Дякуємо вам, водії!

Живу в Сокалі. Як і в більшості людей мого віку, здоров’я вже не маю, тож часто доводиться їздити в поліклініку. Різні водії працюють на маршруті «центрполіклініка»: одні культурні і привітні, інші (на жаль, їх більшість) нетактовно, а часто просто грубо, поводять себе з пасажирами, не хочуть брати тих, які мають право на пільговий проїзд.

Добрі слова хочу сказати на адресу Володимира Матківського та Василя Сойка. Вони – завжди ввічливі і спокійні, беруть не двох, як інші, а скільки є пільговиків. Це підтвердять сокальці, які постійно їздять цим маршрутом. Ці водії доброзичливі, спокійно чекають, поки інвалід чи людина старша підніметься в салон і сяде в крісло, ще й добре слово скажуть. У пасажирів, яких знають в обличчя, і посвідчень не питають. З такими водіями приємно спілкуватися. За їх добру душу і розуміння, ми їм щиро вдячні. З них повинні брати приклад молоді водії.

Принагідно хочу висловити ще одне міркування. Зауважила, коли в Сокаль приїжджає обласна перевірка, на цей маршрут виходять лише декілька, причому великих, автомобілів. Чи це не означає, що інші працюють незаконно?

Євгенія УКАЛЬСЬКА, учасник війни.       

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Деталі загибелі маленької дівчинки під час пожежі на Сокальщині. Відео

9 січня, у селі Муроване, Сокальського ...