Home / Листи до редакції / Дякуємо вам, водії!

Дякуємо вам, водії!

Живу в Сокалі. Як і в більшості людей мого віку, здоров’я вже не маю, тож часто доводиться їздити в поліклініку. Різні водії працюють на маршруті «центрполіклініка»: одні культурні і привітні, інші (на жаль, їх більшість) нетактовно, а часто просто грубо, поводять себе з пасажирами, не хочуть брати тих, які мають право на пільговий проїзд.

Добрі слова хочу сказати на адресу Володимира Матківського та Василя Сойка. Вони – завжди ввічливі і спокійні, беруть не двох, як інші, а скільки є пільговиків. Це підтвердять сокальці, які постійно їздять цим маршрутом. Ці водії доброзичливі, спокійно чекають, поки інвалід чи людина старша підніметься в салон і сяде в крісло, ще й добре слово скажуть. У пасажирів, яких знають в обличчя, і посвідчень не питають. З такими водіями приємно спілкуватися. За їх добру душу і розуміння, ми їм щиро вдячні. З них повинні брати приклад молоді водії.

Принагідно хочу висловити ще одне міркування. Зауважила, коли в Сокаль приїжджає обласна перевірка, на цей маршрут виходять лише декілька, причому великих, автомобілів. Чи це не означає, що інші працюють незаконно?

Євгенія УКАЛЬСЬКА, учасник війни.       

Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Хоспіс в Угнові змінився у кращу сторону

10 жовтня головний лікар КЗ СРРЛО ...