Home / Листи до редакції / Топ-5 компаній з продажу профнастилу в Дніпропетровську

Топ-5 компаній з продажу профнастилу в Дніпропетровську

По-результатом досліджень, які систематично проводяться авторитетними компаніями, на підставі якості продукції, її ціни та відгуків покупців можна скласти якийсь топ компаній, які активно займаються продажем профнастилу.

Ними стали: ТОВ ВКФ "Класик", ТОВ «Максалти», ТОВ "Покрівля та Фасад", ТОВ «Схід Профіль» і замикає п'ятірку компанія Базис-Строй. За надійністю кожної з цих компаній можна поручиться, оскільки всі вони вже не перший рік на ринку, тому їм "не по чутці відомо" що і в якому вигляді потрібно споживачеві. Давайте кожну з компаній розберемо детально:

1 Місце – ТОВ ВКФ "Класик"

Тут ви без проблем зможете купити якісний покрівельний профнастил (або навіть організувати його доставку) за невисокими цінами. Компанія функціонує більше 10 років (з 2000 року), володіють якої 2 засновника.

У цій компанії, крім профнастилу, знаходиться у продажу металочерепиця від виробника, а також сталеві та профільні труби. Компанія має безліч дипломів і виключно позитивні рецензії щодо своєї продукції.

2 Місце – ТОВ «Максалти»

Це одна з найкращих компаній з продажу даної продукції в Росії, яка окрім продажу, здійснює ще ряд послуг (різка по металу, цинкування, доставка і т.д.) У ТОВ «Максалти» ви зможете купити профнастил декількох видів.

3 Місце – ТОВ "Покрівля та Фасад"

Хоча дана компанія знаходиться на ринку порівняно недавно, всього 5 років (з 2008 року), але вона вже встигла успішно себе зарекомендувати. Компанія займається не тільки виготовленням і продажем профнастилу, а й виробництвом різних сховищ і ангарів. Тут ви можете придбати якісну продукцію за досить-таки низькою, прийнятною ціною.

4 Місце – ТОВ «Восток Профіль»

Компанія заснована в 2008 році і на даний момент знаходиться в Дніпропетровську, хоча завод, що відповідає за виробництво продукції, знаходиться в Красноармійську. Дана компанія має найширший спектр послуг – від виробництва і реалізації профнастилу до виготовлення горищних сходів.

5 Місце – Базис-Строй.

Як і багато інших, ця корпорація була заснована 5 років тому, за час яких значно розширилася у виробництві й багатогранно перетворилася. З Базис-Строй продукція коштує зовсім недорого. Дана компанія займається рекомендованим виготовленням матеріалів і деталей. Ви можете відвідати їх завод, щоб переконається в його надійності.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

сокальчани у Києві

Народний депутат допоміг сокальчанам з поселенням у Києві в скрутній ситуації

Цих вихідних у нас була незабутня ...