Home / Листи до редакції / Відбувся шахматний турнір, присвячений Дню Сокаля

Відбувся шахматний турнір, присвячений Дню Сокаля

26 травня в шаховому клубі відбувся турнір, присвя­чений Дню Сокаля. В ньому взяли участь 13 шахістів зі Сокаля, Жвирки, Завишня та Войславич. Ігри про­ходили за круговою системою з контролем часу 10 хвилин на партію кожному учаснику.

В результаті напружених поєдинків великого успіху досяг працівник цегельного заводу Павло Марінков­ський, який, програвши лише одну партію і одну звів­ши внічию, набрав 101/2 очок з 12 можливих і став переможцем турніру. Павло грає дуже стабільно, май­же в усіх турнірах він входить у списки лідерів. Браво!

Друге місце посів представник Жвирки Петро Вараниця. Це також «боєць» зі стажем. В його доробку на цей раз 91/2 очок. На третій позиції Ігор Кучерепа зі Сокаля, цей прогресуючий шахіст набрав 9 очок.

Після закінчення турніру голова федерації шахів району Богдан Тракало від імені міської ради і її голови Богдана Зарічного вручив переможцям грамоти і невеличкі грошові премії. Були також премійовані і всі решта учасників. Ми вдячні Богдану Зарічному за підтримку в проведенні цього турніру.

Ярослав ТИМОШЕНКО,
секретар шахової федерації.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Деталі загибелі маленької дівчинки під час пожежі на Сокальщині. Відео

9 січня, у селі Муроване, Сокальського ...