Home / Листи до редакції / Уроки історії треба враховувати

Уроки історії треба враховувати

Що криється під так званою державною двомовністю? Введення російської мови як другої державної  це явна політика російського шовінізмуфашизму. Патріарх московського православ’я Кіріл відкрито заявив: де російська мова  там Росія.

Ще живі свідки, які пам’ятають введення фашистською Німеччиною військ в Чехословаччину на захист проживаючих компактно німців у Сілезії, мовляв, їх принижують за мову, національний патріотизм. В результаті  розпад Чехословаччини і створення на її базі незалежних держав.

Угорщина, яка споконвіку претендувала на цю частину української землі, як союзник Німеччини ввела свої війська на територію Закарпатської України. На захист Батьківщини за зверненням Президента Августина Волошина була сформована армія Січових стрільців, яка вчинила кривавий спротив нападникам. Сили були нерівні, ще й на додаток Угорщині сприяла Польща. Жорстоко порушуючи міжнародні закони, полонених без суду карали смертю. В той час влада Радянської України не пішла на, як часто називала московська пропаганда, "братську допомогу", позаяк з фашистською Німеччиною єднав союз. Пакт 23 серпня 1939 року підписали міністри Росії та Німеччини Молотов та Ріббентроп, вожді Сталін та Гітлер.

 Під час Другої світової війни Червона армія увійшла на територію Чехословаччини, заарештували Августина Волошина, який помер в радянській тюрмі.

Тож варто нагадати Президенту Януковичу, незрілим депутатам Верховної Ради України цей історичний факт.

Мирослав БАБСЬКИЙ,
член ради районної організації ветеранів України.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Львівські рятувальники відточували професійну майстерність під час навчань у Бориславі

11 жовтня на території Бориславського навчального ...