Home / Листи до редакції / В приміщенні Сокальського районного суду Львівської області розпочала свою роботу «Суддівська школа»

В приміщенні Сокальського районного суду Львівської області розпочала свою роботу «Суддівська школа»

28 вересня в приміщенні Сокальського районного суду Львівської області розпочала свою роботу «Суддівська школа». На першу лекцію з’явилося близько 30 учнів з різних шкіл м.Сокаля та Сокальського району, які є слухачами Сокальської МАН.

З початком навчання в школі учнів привітав голова суду Адамович М.Я., побажавши гарного старту, позитивних вражень та цікавих лекцій.

Також з вітальним словом виступила засновник «Суддівської школи» суддя-спікер Фарина Л.Ю., одночасно роз’яснивши мету та завдання даного проекту.

Окрім цього, із презентацією слайдів про Сокальський районний суд, виступила керівник апарату – Троць І.С., додатково розповівши про лекції, конкурси та квести протягом навчального року, чим надихнула учнів до навчання. Помічником судді Михальчук Л.В. проведено опитування учнів про їхні очікування та побажання від навчального року у Суддівській школі, після чого відбулася коротка екскурсія приміщенням суду.

Цього ж дня суддя-спікер Фарина Л.Ю., провела першу лекцію на тему: «Медіація, як ефективний засіб вирішення конфліктів: перспективи розвитку в Україні».

На згадку про цей день залишились чудові світлини.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Дівчинка з Червонограда із мієлодиспластичним синдромом святкує третій день народження

Дівчинка, якій давали кілька місяців на ...