Home / Листи до редакції / В Сокалі жителі самі нищать свіжі насадження (з фото)

В Сокалі жителі самі нищать свіжі насадження (з фото)

Дуже прикро писати ці рядки в газету, однак дії деяких представниць прекрасної статі Сокаля не можуть залишати нікого байдужим.

Нині в країні надзвичайне духовне піднесення, кожен з нас, українців, гостро відчуває глибоку любов до України. І намагається зробити бодай щось, щоб вона стала квітучою, заможною, вільною та незалежною європейською державою. Буваючи за кордоном, відзначаємо високий рівень культури, глибокі духовні почуття. Бачимо, яка краса оточує людей в повсякденному житті: всюди квіти, зелень, ідеальна чистота. Ніколи не бачили, щоб поляк не прибрав за своїм собакою, кинув на асфальт недопалок, зірвав би квітку з клумби. Зате ми, жителі Сокаля, на жаль, не виявляємо характерних для європейців рис поведінки.

Усвідомлюючи, що наша міська рада не має коштів на благоустрій та озеленення Сокаля, ми перед Великоднем висадили квіти по вул. Шептицького (навпроти церкви св. ап. Петра й Павла). Та не довго вони радували зір перехожих: квіти почали рвати. І не якісь хулігани, їх крадуть як молоді дівчата, так і жінки середнього та старшого віку.

Будинок, що навпроти церкви, оснащено відеоспостереженням і ми можемо побачити сокальських злодійок, які хочуть у своїх оселях милуватися краденими квітами. Одна з них, жінка 70 або й більше років, перед тим, як вкрасти квіти (о 22 год. 30 хв.), повернулася до церкви і щиро перехрестилась, мабуть, переконана, що Бог простить. Інша, приблизно сорокарічна, прийшла їх красти о 2 годині ночі, очевидно, думала, що ніхто не буде бачити і знати. Та ні, всі вони зафіксовані на плівці, незалежно в який час це роблять.

Подивіться на цю світлину (одну з багатьох, яка в нас є), можливо, впізнаєте знайоме або рідне обличчя. Скажіть, як виховали батьки цю молоду особу, яка 12 травня, о 09 год. 55 хв., крала квіти?

Віримо в те, що очільники міста спроможні звернутися до правоохоронних органів і, крім осуду жителів міста, злодійки повинні понести покарання.

Марія ЛОЗЯК,продавець крамниці «Ритуальні послуги».

Наталія БОЙЧУК, власниця будинку № 76 по вул. Шептицького.

Працівники музею «Людина. Земля. Всесвіт».

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Львівські рятувальники відточували професійну майстерність під час навчань у Бориславі

11 жовтня на території Бориславського навчального ...