Home / Листи до редакції / Як отримати ліжко для інваліда

Як отримати ліжко для інваліда

Функціональне ліжко отримав житель Почаєва. Ще в кінці минулого року пан Ігор Ковальчук написав листа до редакції “Провінційних вістей” з проханням допомогти. Чоловік через важку хворобу потребував спеціальному ліжку. В одному з наших сюжетів він побачив, що благодійну допомогу він може отримати від волонтерів, які надають такі ліжка нужденним. У четвер, 15 січня, благодійники привезли йому таке. Вони змогли функціональне ліжко купити за ціною виробника на сайті інтернет-магазину . Доставку ліжка здійснили за рахунок магазину.

– До нас з Почаєва звернувся чоловік, не до нас, а на телеканал, з таким проханням що 13 років людина вже прикутий до ліжка і не має можливості абсолютно в тій державі отримати ліжко, тому ми вже знайшли його ім’я, адреса, все, з ним зв’язалися, – розповів керівник Тернопільської міської благодійної організації Андрій Бал’аданів.

У четвер, 15 січня, чоловік вже отримав функціональне ліжко. Наша організація шість таких ліжок, привезених з Франції, передала і в інфекційне відділення лікарні швидкої допомоги Тернополя. Тут на четвертому поверсі йде ремонт. Держава грошей майже не виділяє, тому все закуповують за гроші меценатів. Ці ліжка не нові, проте зручні і не вимагають реставрації.

– В інфекційному відділенні могли б бути і звичайні ліжка, де піднімається спинка і опускається ліжко. Нам досить звичайних ліжок, але ми вдячні, тому що в інфекційному відділенні теж бувають різної складності хворі, і їм теж треба підняти і головний кінець, і ніжний кінець, – каже головний лікар Тернопільської міської лікарні швидкої допомоги Ярослав Чайковський. Також волонтери змогли дістати і інше устаткування, наприклад інвалідне крісло на колесах, яке доставили з Києва. Купували нові крісла з великою знижкою.

– Сюди ми доставили функціональні ліжка, матраци, я думаю, ще дамо білизна, і будемо надалі допомагати. Зараз у нас готується вантаж у Франції, ми доставляємо вантаж з Франції, і будемо шукати кошти для того, щоб доставити все це сюди, – сказав представник “взаємодопомоги” в Тернопільській області Віталій Семенюк.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Завершено будівництво вирівнюючого шару дороги Рава-Руська – Великі Мости

Нарешті люди зможуть їздити по хорошій, ...