Home / Листи до редакції / Про порушення кримінальної справи щодо головного лікаря Сокальського району

Про порушення кримінальної справи щодо головного лікаря Сокальського району

В часописі «Голос з-над Бугу» у №49 (26-20) було опубліковане інтерв`ю з в. о. головного лікаря КЗ СРР ЛО «Сокальська ЦРЛ» Ярославом ВІТИКОМ, де, на думку окремих колег лікаря Володимира Федоровича Пасієвича, була дана недостовірна інформація щодо факту порушення кримінальної справи проти нього. А ще колеги твердили, що нині В. Пасієвич перебуває у черговій відпустці. Щоб з`ясувати ці моменти, редакція із запитами звернулася у відповідні державні установи. У Сокальський районний суд Львівської області ми подали запит 3 грудня 2012 року і 10 грудня 2012 року отримали відповідь такого змісту:

«На Ваш інформаційний запит №62 від 03.12.2012 року Сокальський районний суд Львівської області надає інформацію, що постановою судді Сокальського районного суду від 05 листопада 2012 року на Пасієвича Володимира Федоровича накладене стягнення у виді штрафу в сумі 25-50 грн.

Голова Сокальського районного суду

Львівської області С. О. ПАХУТ».

У КЗ СРР Львівської області «Сокальська ЦРЛ» ми звернулися 28 листопада 2012 року і 30 листопада отримали відповідь такого змісту:

«У відповідь на Ваш запит від 28.11.2012 р., отриманого нами 29.11.2012 р., з приводу надання інформації про те, чи дійсно керівник ЛТЕК Сокальської ЦРЛ Пасієвич В.Ф. відсторонений від займаної посади і чи перебуває у відпустці, КЗ СРР ЛО «Сокальська центральна районна лікарня» повідомляє, що згідно з Законом України «Про захист персональних даних» є володільцем бази персональних даних.

Порядок доступу до бази персональних даних передбачений у ст. 16 ЗУ «Про захист персональних даних» і керівництво Сокальської ЦРЛ не має права надати таку інформацію.

Не погодившись з таким рішенням, ви маєте право його оскаржити, згідно з ст. 18 ЗУ «Про захист персональних даних». 

Відповідь надаємо у встановлений законом термін.

В. о. головного лікаря Я. І. ВІТИК».

У редакцію передали лист, який надійшов з прокуратури Львівської області на ім`я Пасієвича В.Ф.

«Повідомляю, що за результатами перевірки, яка проведена в порядку ст. 97 КПК України прокуратурою області за заявою Галамая Т. Я., відносно Вас 08.10. 2012 року відмовлено в порушенні кримінальної справи на підставі ст. 6 п. 2 КПК України.

Роз`яснюю, що у відповідності до ст. 991 КПК України Ви вправі оскаржити постанову про відмову в порушенні кримінальної справи вищестоящому прокурору або до суду.

Заступник начальника відділу управління нагляду прокуратури області, радник юстиції О. ТЕЛИЧКО».

 

 

 

 
Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

З 1 вересня на території Сокальщини та Червонограду проводиться оперативно-профілактична операція «Зброя та вибухівка»

З метою стабілізації оперативної обстановки щодо ...