Home / Листи до редакції / Навіщо оббріхувати добру людину?

Навіщо оббріхувати добру людину?

Напередодні виборів, у районній газеті "Голос з-над Бугу" (22 жовтня) була опублікована замітка "Прийде час і вас спитають…", в якій жителька міста Червонограда Надія Павлик облила брудом добру людину.

Шановна Надіє П.! Ми, жителі сіл Гути і Савчин, обурені тим, що Ви осуджуєте  Савчинського сільського голову Василя Кальку, не маючи жодних на те підстав. Селяни його шанують і поважають, за що уже дві каденції поспіль обирають сільським головою. І цього року на виборах знову вкотре віддали за нього свої голоси. Василеві Кальці довіряють долю двох сіл та майбутнє своїх дітей та внуків, бо знають, що він – добрий господар, мудра, толерантна та чуйна людина, дбає про людей та села, вміє вислухати та дати розумну пораду, добре справується з обов'язками сільського голови. 

Загадкова пані Надіє, як Ви можете знати, що робиться у наших селах, коли тут не живете. Якось дивно, бо ніхто з жителів Савчина та Гути, Вас не знає. Пані Надіє, якщо Вас так болить душа за рідне село, хочете, щоб воно процвітало, прийдіть на схід села, висловіть свою громадянську позицію та пропозиції. Навіщо ганьбити його на весь світ. Якщо маєте якісь критичні зауваження та претензії, скажіть у вічі сільському голові та громаді. І він усе пояснить та відповість. Навіщо чекати, не знати скільки років, щоб запитати? Та й якось це не по-людськи, а якщо чесно, то – підло, ховаючись за чужим ім'ям, оббріхувати людину. Адже ми живемо у цивілізованому суспільстві, де кожен може вільно сказати те, що думає. Звичайно, легше облити людину брудом, і сховатися за прізвищем, яке носить півсела. Чесні та порядні люди кажуть правду в очі, а не – позаочі. Це важко, як і зробити щось добре для громади та села. Це не всім під силу. На жаль…

Галина ГОФРИК, Богдан ЛАГОДА, Ярослава ВОДОНІС, Галина КОВАЛЬ, Ігор КОНІВ, ГАЛИНА СОШКІН, Володомир ВОДОНІС, Степан ДЕМІДОНТ, Василь ЯРЕМЧУК, Ольга НАЗАР, Богдан СИНОВЯТ, Ольга ГРЕЧКОВСЬКА, Мирон ЗЕЛЕНЯК, Ігор САВА, Ярослав ГНІДИЙ, Любов ПРИСТАШ, Роман СТОЛЯР, Людмила ПАШКУДСЬКА, Валентина КОЗАК, Марія БАГРІЙ, Зеновій ДЕМІДОНТ, Роман ЛОПУШАНСЬКИЙ та інші.  

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Львівські рятувальники відточували професійну майстерність під час навчань у Бориславі

11 жовтня на території Бориславського навчального ...